Presunúť na hlavný obsah

Vytratil sa bez slova z môjho života: Dnes sa objavil na prahu mojich dverí aj s týmto vysvetlením: Verili by ste tomu?

Sex a vzťahy

Niektorí muži dokážu čeliť nepríjemnej situácii a povedia žene na rovinu, prečo ju opúšťajú. Iní sa vytratia bez vysvetlenia a už málokedy na nich znova natrafíte. Tento, z príbehu našej známej Romany, sa vrátil a dokonca podal aj zaujímavé vysvetlenie.

Keď vás partner opustí bez vysvetlenia príde na rad aj otázka, čo som ja urobila zle 

Romana nechodila so Stanom dlho, to je fakt, išlo o pár mesiacov, z ktorých však mala skutočne dobrý pocit a nádejala sa, že by z toho mohol byť celkom perspektívny vzťah. Už onedlho pochopila, že dotyčný to tak nevnímal a vyviedol jej toto: „Buď som bola slepá alebo bol taký dobrý herec a omotal si ma okolo prsta, ale prisahám, že ani keď sa triezvo nad našou situáciou zamyslím, nevidela som v tej dobe žiadne náznaky, že by ma chcel opustiť. No urobil to a mne ostali oči len pre plač. Nemali sme ani pred svadbou, nechodili sme ani dlho spolu, ale ak vám muž len tak odíde zo života bez vysvetlenia, potom automaticky premýšľate, čo ste urobili vy zle, nie on, aj keď sa hneváte. Hnev na neho je prvotný, no potom sa spytujete samej seba a ak ste ako ja, tak zisťujete v sebe, kde ste zlyhali,“ vysvetľuje situáciu, v ktorej sa ocitla vďaka Stanovi. 

Mohlo by vás zaujímať: Manžel ma najskôr opustil pre milenku, potom sa vrátil a ja som ho nechala: Urobila som to z jediného dôvodu

Chcela som nadviazať ďalší vzťah, ale nedalo sa mi 

Ubehlo pár mesiac, počas ktorých sa už Romana prestala trápiť nad tým, čo bolo, ale z času na čas si samozrejme spomenula a stále nechápala. Dokonca sa snažila nadviazať aj vzťah s ďalším mužom, ale ten sa jej pokazil hneď na začiatku, hoci to nemuselo tak byť: „Vtedy som si uvedomila, že je to možno preto, lebo nemám doriešený vzťah so Stanom, že by som možno skutočne potrebovala vedieť, čo sa stalo, keď ma nechal tápať v takejto neistote a opustil bez vysvetlenia,“ pokračuje v rozprávaní Romana. 

Čítajte tiež: Opustila som manžela pre ilúziu, ktorú som si vytvorila: Nakoniec som sa takto presvedčila, aká som bola naivná

Nakoniec sa mi dostalo vysvetlenia 

Akoby bol niekto Romanu tam hore vypočul a dovolil jej nakoniec sa dozvedieť, čo sa vlastne vtedy so Stanom porobilo. Jedného krásneho večera sa totiž zjavil pred dverami jej bytu s úsmevom na tvári, kyticou žltých ruží aj originálnym vysvetlením. „Priznám sa, že mi doslova vyrazil dych. Vraj vie, že odišiel bez rozlúčky a nebolo to od neho pekné, ale že by to chcel opäť so mnou skúsiť a dostalo sa mi dokonca originálneho vysvetlenia, z ktorého som bola naozaj prekvapená, ale v dobrom rozhodne nie,“ opisuje vývoj udalostí, v ktorý ani nedúfala naša známa ďalej. 

Neprehliadnite: Po rokoch som stretla prvú lásku: Mala som už nového muža, ale jedna vec z minulosti mi predsa len pomotala hlavu

Verili by ste tomuto? 

Stanove vysvetlenie vyzeralo asi takto: „Vraj v čase, keď bol so mnou nemal ešte vyriešený vzťah s bývalou, ktorá mu v tom čase začala ešte vypisovať a chcela ho späť. Vraj sa nechal presvedčiť, že to spolu ešte raz skúsia a o jej o mne nič nepovedal. Myslel si, že si z toho nebudem robiť ťažkú hlavu a že zabudnem, pretože ja som silná a tak to nechal tak. No po pár mesiacoch pochopil, že vzťah s bývalou je o tom istom a tiež to, že sa unáhlil. Preto je teraz tu, či mu nedám druhú šancu... Verili by ste tomu? Takéhoto vysvetlenia sa dočkáte od 30-ročného muža? Ako od pubertiaka? Nemala som slov a on tam stál a stále s tým prihlúplym úsmevom na tvári. Tak som mu povedala, že je nebudem žiadny pokus číslo dva a nech si tieto pubertiacke finty skúša na iných, u mňa skončil, a zabuchla som mu dvere pred nosom,“ končí svoj príbeh Romana, ktorá ešte dodala, že po tomto jeho vystúpení jej bolo všetko jasné a celkom jasne videla, aký bol nezrelý, a že sa nemusela skutočne vôbec zamýšľať nad tým, čo zlé urobila ona, lebo problém bol skutočne v ňom a jeho detiskom správaní.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe