Presunúť na hlavný obsah

Zoznámila som sa s mužom, ktorý sa stále nevedel odpútať od bývalky. Po prvej spoločnej noci nastalo hotové peklo

Erotické poviedky

Romana som stretávala v bare. Poviete si, že nič nezvyčajné, ale na ľudí, ktorí majú už po tridsiatke, je práve toto to posledné miesto, kde by čakali, že sa zoznámite s niekým „normálnym“.

Občas aj motyka vystrelí a v tomto prípade poriadne

Nepatrím medzi ľudí, ktorí strácajú čas zbytočnosťami, som priama a na rovinu poviem mužovi, čo od neho očakávam. Roman to uvítal. Mal už po tridsiatke, akékoľvek pubertálne hry ho dávno omrzeli, takže moja priamosť sa mu výsostne pozdávala. Po zoznámení nasledovalo klasické randenie. Prvé stretnutia boli super, mali sme veľa spoločného, mali sme si čo povedať. Zlomové okamihy nastali až pri tých ďalších, kedy prišli chtiac-nechtiac na rad reči o bývalých partneroch. Ja som mala svoje vzťahy s ex riadne vysporiadané, no on akosi nie. Najmä nie ten posledný. Z jeho rozprávania som sa dozvedela, že jeho bývalá sa akosi odmieta zmieriť s ich rozchodom. Nechodili spolu veľmi dlho, teda tri roky pre mňa rozhodne nepredstavovali čas, keď by som nevedela dať niekomu nadobro zbohom. Ale z časti som ju chápala. Roman bol veľký fešák, úspešný právnik, vtipný a charizma z neho sršala na míle ďaleko. Zrejme jej bolo len ľúto, o čo prišla. Niekoľkokrát ma sám dokonca uistil, že z jeho strany ide skutočne len o bývalú priateľku, napriek tomu, že sa občas spolu stretnú, lebo majú spoločných známych...

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Na zoznamke môžete nájsť hocikoho, ale tento ich všetkých tromfol!

Prvý sex, prvé problémy

Keďže nie som žiarlivý typ, vzťah s ex som vypustila a sústredila sa na ten náš. Roman ma tak neskutočne priťahoval, že som sa nevedela dočkať našej prvej spoločnej noci. Úprimne, od prvého momentu som snívala o tom, kedy sa konečne na neho vrhnem. A čakanie sa vyplatilo. Po všetkých tých nepodarených románikoch, vzťahoch som konečne mala pocit, že sa vesmír zľutoval a poslal aj mne pána Božského... A sním však aj bonus, ktorý som nechcela.

Na ráno po našom prvom sexe nikdy nezabudnem. Nie preto, že by bolo tiež plné vášne či romantiky, ale skôr hysterickej ženskej, ktorá mu začala búchať o šiestej ráno na dvere. Áno, tipujete správne, bola to ona, jeho ex. Zatiaľ čo Roman jej šiel pokojne otvoriť, ja som sa rýchlo spamätávala z toho, čo sa deje. Nenápadne som sa snažila dostať čo najbližšie k vchodovým dverám, aby som všetko počula, a oni ma nevideli. Z ich rozhovoru som však zostala ako obarená. Doteraz som celý čas ľutovala jeho ex z toho, že sa nevie preniesť cez rozchod, no v tom som pochopila, prečo. On sa s ňou nielenže celý čas kontaktoval, ale hovoril jej o nás všetko. Kde sme boli, kto som, čo robím... Čím dlhšie som tam stála, tým menej som chápala tomu ich prapodivnému vzťahu. Chcela som sa vybrať hore do izby a počkať si na vysvetlenie od Romana, no v tom som začula úder a pád vázy na zem. Rozbehla som sa teda za nimi a videla Romana ležať medzi rozbitými črepmi. Jeho rozzúrená ex navyše začala do neho kopať. Chcela som ju zastaviť, ale pustila sa aj do mňa. Tak mi nezostávalo nič iné, len zavolať políciu. No v tom ma Roman zastavil, aby som to nerobila. Neveriacky som pozerala na neho, keď sa mu podarilo konečne vstať schytil svoju bývalú priateľku a poprosil ju, aby odišla. Zrazu poslúchla, buchla dverami a bola preč. Ja som tam stála ako soľný stĺp, nechápavo pozerala na Romana a čakala rozumné vysvetlenie. Toho som sa nedočkala. On sa zobral hore, osprchoval a nachystal do práce.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Táto žena mi spôsobila hotové peklo, alebo prečo sa neoplatí podvádzať...

Nikdy nepodceňujte ohrdnutú ženu

Ani po niekoľkých dňoch sme sa k celej tej kauze nedostali. Ani keď sa nám niekoľkokrát v noci stalo, že mu zvonil mobilný telefón, ale keď dvihol, nikto sa neozval. Obaja sme vedeli, kto to je, ale zaryto sme mlčali a tvárili sa, akoby nič. A možno by sme ju neriešili nikdy, keby sa nestalo niečo, čo ma dostalo už úplne. Keď som sa vracala v noci od neho k sebe, stála pred mojim domom ona. Neviem, kde sa vo mne zobrala všetka tá odvaha, asi to bolo adrenalínom, ale sebavedomo som sa vybrala za ňou a opýtala sa jej, či jej nejako pomôžem. „Daj mu pokoj, aj tak nakoniec bude so mnou, vždy si nájde bokovku na pár týždňov, ale nakoniec sa vráti ku mne“, zahlásila a víťazne odišla. Ani som nestihla reagovať. Zmohla som sa len na vybratie telefónu a okamžite som volala Romanovi. Opäť ma prekvapil. Opýtal sa, ako šla domov a potom povedal, že bude lepšie, ak sa prestaneme stretávať. Len tak, z ničoho nič. Neveriacky som prišla domov, otvorila si fľašu vína, snažila sa všetko spracovať a rozmýšľala som, ako je možné, že niekto dva mesiace úplne šťastný a potom stačí jeden človek a za sekundu je šťastie preč... Romanovi som sa viac neozvala. O rok som náhodou stretla jeho ex, ktorá vyzerala oveľa vyrovnanejšie. Lebo bola konečne zasnúbená. S Romanom.

Neprehliadnite: Erotické poviedky: Na verejnosti imidž prísnej a znudenej úradníčky, po nociach erotická fantázia mužov

- Najčítanejšie -