Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Žena nechtiac prezradila svoju neveru: Takéto následky by ste nečakali

Erotické poviedky

Keď vášeň a tá prvotná láska pominie, čo môže nastať skôr, ako by ste čakali, zostanú vo vzduchu visieť nevypovedané veci...

Byť v manželstve a ešte aj v šťastnom, je tá najkrajšia vec na svete. Keď sa dvaja môžu na seba spoľahnúť, dôverovať si a navzájom si pomáhať. Tí, čo spolu už roky žijú, zdieľajú  jednu domácnosť a majú deti, vedia, že občas prídu chvíle, kedy to je ako na hojdačke a občas to môže byť ešte horšie.

Keď vášeň a tá prvotná láska pominie, čo môže nastať skôr, ako by ste čakali, zostanú vo vzduchu visieť nevypovedané veci. Toto sa stalo prednedávnom aj v mojom manželstve. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Našla som fotku z manželovej minulosti, ktorá mi obrátila život naruby

Najlepšia kamarátka mojej manželky prišla strážiť našu dcérku, pretože sme chceli ísť po dlhšom čase do kina. Rodičia mojej manželky Katky bývajú v inom meste, tak ako aj moji. Takže, ak chceme niekam ísť, dcéru stráži buď moja sestra, alebo Lucia, kamarátka mojej manželky. S Luciou sme si nikdy nesadli. Máme jednoducho odlišné názory na život, ale manželka ju má rada, takže sa tolerujeme. 

Prekvapenie

V ten večer, keď Lucia prišla strážiť malú, sedela v obývačke aj s dcérou a Katka sa chystala. Ja som sa zatiaľ snažil nájsť nejakú spoločnú reč, nech nie sme ticho. Vedel som, že boli spolu prednedávnom na predĺženom víkende v Budapešti, tak som sa spýtal, ako sa jej páčilo. Lucia zostala prekvapená, už vtedy som vedel, že tam niečo nehrá. Odpovedala mi pár slovami, že si oddýchli a odišla s maloou do jej detskej izby, že si idú čítať knižku. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Môj partner mal v posteli každý večer inú ženu a vôbec mi to neprekážalo

Z Luciinho výrazu bolo jasné, že o nijakom výlete nevedela. S Katarínou sme odišli do kina. V aute som to neriešil, potreboval som si to celé premyslieť. Mojej manželke trikrát zvonil telefón, volala jej Lucia. Potom si našla od nej správu a odišla počas filmu na toaletu. 

Cestou z kina som sa jej spýtal, v akom hoteli boli, pretože môj kolega potrebuje dobrú recenziu, lebo sa chystá s rodinou na výlet. Katka mi povedala, že to skontroluje v emailoch, no jej hlas bol roztrasený. 

Pán z hotela 

Keď sme prišli domov, obe sa zavreli do izby, ja som sa zatiaľ snažil nájsť fotografiu, ktorú mi poslala Katarína z výletu. Bol na nej vidieť jasne názov hotela, pretože tá fotka bola z kaviarne, ktorá pravdepodobne k tomu hotelu patrila. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Zvláštna ponuka od neznámeho muža zmenila môj pohľad na sex

Zavolal som do hotela. Komunikovali sme s recepčnou po anglicky. Bola veľmi príjemná. Keď som jej povedal dátum a meno mojej manželky, ona sa ma rovno opýtala, či som pán Mišík, ktorý tam s ňou bol. Po tejto informácii som už viac nepotreboval. Viete, ako sa volá najlepšia priateľka mojej manželky? Áno, pani Mišíková. Potom to malo rýchly spád. Lucii som to nepovedal ja, ale priznala sa jej s tým moja žena. 

Následky to malo horšie, ako by ste čakali. S Katarínou už spolu nežijeme a jej najlepšia, teda bývalá najlepšia priateľka jej nevie prísť na meno. Čo ma ale zaskočilo, bolo, že svojho manžela neopustila. Ja, s niekým, kto ma takto škaredo podrazil a podviedol, žiť nemôžem. 

- Najčítanejšie -