Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Táto žena ma dostala do postele prefíkaným ťahom, takýto to malo záver

Erotické poviedky

O niekoľko minút už sme mali spojené stoly a mali sme príjemnú konverzáciu.

Vedel som, že ženy niekedy používajú na mužov ich nadprirodzené schopnosti, no myslel som si, že ja som voči tomu odolný. Nebol som a doplatil som".

Bol som po dlhej dobe v meste so známymi. Klasický piatkový večer pri poháriku a s vyloženými nohami na stoličke, ktorá bola oproti mne prázdna. Tlupa žien, každá mala iný lokálny dialekt, sa pri nás zastavila a zapáčila sa im práve tá stolička, na ktorej som mal vyložené nohy. Potrebovali ju, aby si ju mohli prisunúť k stolu, pri ktorom sedeli.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Žiarlivá priateľka mi zničila nielen život, ale i kariéru a to takýmto spôsobom

Drzaňa

Môžem si zobrať tú stoličku, na ktorej sa nachádzajú vaše ctené a životom utrápené nohy?“ Opýtala sa ma jedna zo žien, ktorá z nich vyzerala najmladšie. Malá, tmavšie vlasy a výraz zarytej feministky. Bol som asi týždeň po rozchode s priateľkou, s ktorou sme spolu boli vyše roka. Určite som nešiel von so zámerom zbaliť nejakú ženu, pretože sme veľa vecí s „bývalou“ nemali doriešených, lenže toto dievča ma jej drzosťou naozaj zaujalo.

Kamarát im objednal fľašu vína, ten asi s príležitostným flirtom nemal problém. Dievčatá, až na jednu, za fľašku poďakovali, naliali si do pohárov a na diaľku si s nami pripili. Brunetka zostala pri svojom drinku a na víno sa ani nepozrela.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Zvláštna ponuka od neznámeho muža zmenila môj pohľad na sex

O niekoľko minút už sme mali spojené stoly a mali sme príjemnú konverzáciu. To nedostupné dievča sa na mňa celý večer ani nepozrelo. Na mojich žartíkoch sa jediná nesmiala, aj keď som videl, že by veľmi chcela.

Keď sa Romana, tá malá brunetka, postavila, mal som oči na stopkách. Jemným hlasom povedala svojej kamarátke, že odchádza domov. V tej chvíli by som bol schopný urobiť čokoľvek, aby som ju zastavil, no pred mojimi známymi, ktorí sa taktiež poznajú s mojou bývalou, som nemohol nič spraviť. To by mohlo vyvolať otázky, výčitky a presne to som v tej dobe nepotreboval. Keď Romana odišla, išiel som na toaletu, trošku sa schladiť studenou vodou. Keď som vychádzal z dverí, stretol som ju na chodbe.

Prečítajte si: Erotické poviedky: O manželovej milenke som sa dozvedela mesiac po svadbe, rozhodla som sa...

Taktika

Povedala mi dovidenia Marek a v tej chvíli som ju chytil za ruku. Celý večer ma svojou nedostupnosťou provokovala a nakoniec ma úplne dostala. Odišli sme spolu a moje plány nikoho v ten večer nezbaliť boli zrazu minulosťou. Tú noc sme strávili u mňa doma a bolo mi už jedno, kto si čo o mne pomyslí. S Romanou sme spolu, už to bude pol roka. Priznala sa mi, že som sa jej páčil už vo chvíli, kedy si odo mňa vypýtala tú stoličku a toto bola jej malá taktika, ako si ma omotať. Poviem vám, fungovalo to a vôbec toho neľutujem. Aj zo zdanlivo jednorázového flirtu sa môže vykluť pekný vzťah.

- Najčítanejšie -