Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Nechápala som, prečo sa manžel zmenil na sexuálnu mašinu, až kým som nezistila, že...

Erotické poviedky

V konečnom dôsledku nám táto konverzácia veľmi pomohla, aj keď by som bola radšej, keby prišla iniciatíva od môjho manžela.

Poznáte to, my ženy si hovoríme všetko. Zdôverujeme sa medzi sebou o tom, čo sa nám podarilo, ale aj  s tým, čo nás v tomto období trápi. Každý z nás vo svojom živote niečo rieši. Niektoré problémy sú menšie, niektoré väčšie, no človek nebude úplne spokojný takmer nikdy. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Môj partner mal v posteli každý večer inú ženu a vôbec mi to neprekážalo

Momentálne som v práci ako tak spokojná, no vždy to môže byť aj lepšie. Čo ma ale v poslednej dobre trápilo viac, bol môj osobný život. S manželom sme upadli do takého stereotypu, z ktorého sa ide už len ťažko von. Práca, deti, krúžky, večera, spať. Takto nejako s menšími obmenami  to u nás funguje už asi tri roky a ja neviem, ako to znovu vrátiť späť. 

Som príliš hrdá 

Ešte prednedávnom sme s Romanom mali zdravý sexuálny život, tak sa tomu hovorí. Užívali sme si jeden druhého, akoby sme sa poznali pár mesiacov, no spolu sme už viac, než osem rokov. V posteli nám to jednoducho vždy klapalo a ja som sa nemohla na nič sťažovať. Po druhom dieťati sme s tým ale ako keby sekli. Ja nie som typ, ktorý by sa toho dožadoval, alebo prosil, na to som príliš hrdá. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: S priateľkami sme sa stavili, ktorá skôr zbalí šéfa. Spôsobilo to hotovú katastrofu...

Prišla ale zmena, ktorá ma prekvapila a nevedela som, čo si mám o tom myslieť. Roman  ma začal každý večer hladkať, bozkávať, bol romantický. Páčilo sa mi to, no nevedela som, čo za tým po takej dlhej dobe môže byť. Nemohol sa len tak zmeniť z neaktívneho manžela na sexuálnu mašinu, ktorá vyžaduje sex každý večer a dokonca aj takmer každé ráno. 

Nevedela som, či sa mám smiať, alebo...

Nechala som to plávať a užívala si to, že môj manžel ma znovu dobíja, ako kedysi. Na čo som ale natrafila náhodne v jeho telefóne, ma úplne dostalo. Keď sa Roman sprchoval, išla som si spraviť čaj. Zrazu mu na kuchynskej linke zablikal telefón so správou, kde stálo: „Dúfam, že som pomohla“. Správa bola odoslaná od našej spoločnej priateľky. Keď som si začala čítať ich konverzáciu od začiatku, nevedela som, či sa mám smiať, alebo zúriť. Lenka, moja kamarátka dávala môjmu mužovi rady. Práve jej som sa totiž prednedávnom sťažovala na to, že sa náš intímny život pokazil. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Žiarlivá priateľka mi zničila nielen život, ale i kariéru a to takýmto spôsobom

Keď som sa spýtala Romana, kto bol iniciátorom tejto sexuálnej poradne, povedal, že on. Bál sa, že ho podvádzam, pretože som s nim prestala spávať. Potom som si uvedomila, že na zdravý sexuálny život treba dvoch a ja by som mala trochu poľaviť s mojou hrdosťou a začať sa tiež snažiť. V konečnom dôsledku nám táto konverzácia veľmi pomohla, aj keď by som bola radšej, keby prišla iniciatíva od môjho manžela a nie od mojej kamarátky.

TIP: 5 ťahov, ktoré by ste pri masturbácii mali rozhodne vyskúšať

- Najčítanejšie -