Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: S priateľkami sme sa stavili, ktorá skôr zbalí šéfa. Spôsobilo to hotovú katastrofu...

Erotické poviedky

Stretávať sa ale neprestali. Možno z tejto katastroty vzíde dokonca nový párik.

Sranda musí byť. To si povedala moja kolegyňa, ktorá je živé striebro. So sebavedomím nikdy problém nemala a s bláznivými nápadmi už vonkoncom nie. Boli sme si po práci sadnúť na pohár dobre vychladeného vína. Bol piatok večer, takže sa ani jedna z nás domov neponáhľala. 

Viera, ktorú sme prezývali „Zviera“, zbadala pri stolíku nášho nadriadeného, ktorý na svoj vek vyzeral viac než úctyhodne. Videli sme, že usrkáva z pohára s tvrdým alkoholom. Posledné týždne to mal nielen v práci, ale i v súkromnom živote perné. Samozrejme, že vieme o všetkom, čo sa vo firme práve odohráva a jeho rozvod je už dlhšiu dobu témou číslo jedna. 

Prečítajt si: Erotické poviedky: Žiarlivá priateľka mi zničila nielen život, ale i kariéru a to takýmto spôsobom

Problém

Pri stolíku sedel sám a my tri diváčky sme ho potichu sledovali a počítali poháriky. Viera dostala „skvelý“ nápad, že prečo si za ním neprisadnúť, určite by sa spoločnosti potešil. Vymyslela súťaž o fľašu šampanského. Ktorej sa podarí odísť so šéfom do jeho bytu, vyhráva. 

Všetky okrem nej sme to brali ako veľký žart, no ja som netušila, že Simona je do nášho šéfa zaľúbená, odkedy nastúpila do firmy. 

Simona je tretia z nás. Úplný opak Viery. Tichá, ku všetkým milá, nekonfliktná a prirodzene krásna. Viera je plastiková kráľovná, ktorá dostala vždy všetko, na čo sa pozrela. Zistila som teda, že jediná, ktorá v tejto súťaži asi nemá čo robiť, som ja.

Prečítajt si: Erotické poviedky: Zvláštna ponuka od neznámeho muža zmenila môj pohľad na sex

Presunuli sme sa o stolík bližšie, aby si nás šéf všimol. On nás zbadal, keď sme si poháriky pokladali na druhý stolík a zavolal nás k sebe. Už vtedy bolo na ňom zjavné, že vypil viac, ako bolo treba. 

Viera mu ešte objednala pohárik a začala s nim vo veľkom koketovať. Medzi kamoškami sa začala rivalita. Jedna predbiehala druhú. Simona vytiahla svoje zbrane, ktoré sme ešte doposiaľ nemali šancu vidieť. Z milého dievčatka sa po pár pohároch vína stala koketa a Viera ju len tak tak doháňala. Náš šéf nechápal čo sa deje. Postavil sa, no hlava sa mu zatočila tak, že si musel znova sadnúť. V podniku, ktorý už bol plný ľudí sme sa vybrali na parket, nech zo seba alkohol dostaneme. Viera si vyskočila na barový pult a začala tancovať ako profesionálna striptérka, zatiaľ čo tichá voda Simona sa točila okolo šéfa ako vretenica. Ja som už vtedy vedela, že toto nedopadne dobre. 

Prečítajt si: Erotické poviedky: Stačilo pár ťahov a milenca som odlákala od jeho rodiny...

Prišiel ranný šok

Simonu chytil šéf za ruku a odkráčali spolu pred podnik. Obaja si sadli na terasu a začali sa bozkávať, ja som ako pedagogický dozor sledovala, čo sa bude diať. Zaľúbená Simona s našim šéfom nasadli do taxíka. Na druhý deň som jej volala, či je v poriadku. Viera samozrejme zbalila v podniku niekoho cudzieho. 

Chúďa Sima si ale tú noc vôbec nevychutnala, pretože ešte stále súčasná manželka nášho šéfa ich našla v posteli. Spravila z toho veľký škandál a vyhrážala sa, že poroznáša po celej firme, že Simona je obyčajná ľahká ženská. 

Dnes už je šéf rozvedený, no Simona už vo firme nerobí. Takú hanbu by asi neuniesla. Stretávať sa ale neprestali. Možno z tejto katastroty vzíde dokonca nový párik.