Presunúť na hlavný obsah

Kedy ho nechať odísť za milenkou? Toto sú jasné signály, kedy už nezmôžete (takmer) nič

Partnerské vzťahy

Muži boli od počiatku lovcami. Dnes sme si tieto role mierne pomiešali, a začíname loviť samé. Veď sme predsa silné, emancipované ženy. Alebo?

Od prvej chvíle vedela, že ho dostane. Žena, ktorá nečaká na príležitosť, ak si ju dokáže sama vytvoriť. Hovorí sa, že keď sa dvere zavrú, mali by sme sa pobrať ďalej, ona do tejto definície nespadala. Bola schopná nájsť si spôsob, ako sa do miestnosti dostať späť. Okno, škára, čokoľvek , čím by svetu dokázala, že je dostatočne silnou ženou. Také sa predsa nevzdávajú bez boja. Ony to vlastne nevzdajú ani potom. 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy, s mužmi v tomto znamení to nebude jednoduché: S týmto chlapom je vzťah najväčší risk

Zaujal ju prvotným nezáujmom

Spoznali sa na firemnom večierku, zaujal ju svojim prvotným nezáujmom. Vedela, že je to ten pravý -–úspešný muž, o ktorého sa oplatí bojovať. Samú seba o tom v priebehu pár minút presvedčila. S oslovením nečakala, využila všetky ženské zbrane na to, aby ho dostala. Nakoniec jej podľahol. Na noc, z ktorej sa stala ďalšia, až sa k nemu nakoniec presťahovala. Dostala ho svojím telom, dravosťou, sebavedomím. Na jedno však zabudla. Kolegyňu, ktorá mu rozumela. Tú, s ktorou sa dokázal rozprávať hodiny, práve vtedy, keď ona sama bola zaneprázdnená procedúrami, keď nemala náladu na jeho pracovné problémy. Tú, ktorá nezvádzala len telom, ale pochopením, a časom. Domov prichádzal stále neskôr, prestal sa pokúšať nadväzovať rozhovory, a nakoniec s ňou už ani tak často nespával. Všimla si to až časom. „Nechápem, čo za ignoranta mám doma. Už sa o mňa nestará ako kedysi, a vlastne sa skoro vôbec nerozprávame. Muži sú naozaj rovnakí idioti. Asi si neuvedomuje, čo má doma!“ Spoznali sme sa iba nedávno, ale nedokázala som jej dať za pravdu. Jej muža poznám dlhšie, a viem, že nie je taký hlupák ako ho ona sama opisovala.

Čítajte: Väčšiu bezradnosť nikdy nezažila: To, čo našla v manželovom mobile, by nechcela objaviť žiadna z vás

Hoci sa muži občas chovajú ako zvieratá, aj oni potrebujú partnerku, ktorá pri nich stojí aj inak ako len v posteli. Žena s milenkou dokopy. Tá, ktorá ho pochopí. Dokáže viesť rozhovory aj na iné témy, ako sú handry, procedúry, a klebety. „Určite má milenku, zničím ju ešte predtým, ako by mi prekazila môj dokonalý vzťah!“ S týmito slovami odišla. O týždeň na to mi volala novinku, ktorú o jeho novej zistila. „Keď som zistila, s kým trávi čas, skoro som sa od smiechu zadusila. Taká obyčajná ženská mi nesiaha ani po podpätky. Len nech si užije jeho problémy, za takú by ma nikdy nevymenil.“ 

Neprehliadnite: Čo robia jednorazové milenky v posteli s mužmi inak ako ženy, ktoré sú vo vzťahu? Je čas odhaliť pravdu

O dva dni na to prišla domov, a na stole ju čakal lístok. „Uži si dnešnú masáž, a už ma nečakaj.“ V spálni našla len prázdne skrine. Jediné, čo jej po ňom zostalo, boli jeho biele spodky pod posteľou. Nadávky, prosenie, slzy, ani jej následné scény nepomohli. Už nemala čo ponúknuť. Láske iba sex jednoducho nestačí.

- Najčítanejšie -