Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Aký je prvý sex po rozvode? Čakala som niečo úplne iné...

Erotické poviedky

Skončili sme u mňa na byte. Keď nás taxikár vyložil, poprial nám krásny večer a že nám...

Keď som sa vydala za svojho manžela, išla som do toho s tým, že to bude naveky. Som ten typ ženy, ktorá pre rodinu spraví všetko a akýkoľvek problém berie ako svoje zlyhanie. Preto, keď si manžel našiel po štrnástich rokoch milenku, bola to pre mňa obrovská rana. Naše dve ešte stále malé deti boli pre mňa všetko. Nevedela som si ani len predstaviť, ako to bude teraz. Kto pôjde kam, kto bude mať deti, ako často. Ako sa rozdelí to, čo máme, ako budem vychovávať deti bez otca, ako Peter bude vychovávať moje deti bezo mňa.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Nechápala som, prečo sa manžel zmenil na sexuálnu mašinu, až kým som nezistila, že...

Život hore nohami

Skrátka nemilá situácia, z ktorej som sa chcela zobudiť, ale bohužiaľ nebol to zlý sen, bola to realita. Po roku byrokratických súdnych sporov sme dospeli k dohode. Deti budeme mať v striedavej starostlivosti, s tým, že aby som si bola istá, že môj už bývalý manžel ich nikam nezoberie, starší syn bol oficiálne pod mojou opaterou a mladší pod Petrovou. Takto sme mali obaja istotu, že nikto nemôže odísť. 

Peter bol so svojou novou partnerkou šťastný. Videla som, že je to žena, ktorú vlastne vždy chcel. Že si spolu rozumejú, že sa majú naozaj radi. Ja som si nevedela predstaviť, ako by som mohla byť po takej dlhej dobe s niekým iným. Nevedela som už predsa, ani ako sa s niekým iným zoznámiť. Prvé mesiace som mala stále vnútorný pocit, že veď nemôžem s nikým flirtovať, veď som vydatá.  

Prečítajte si: Erotické poviedky: S priateľkami sme sa stavili, ktorá skôr zbalí šéfa. Spôsobilo to hotovú katastrofu...

S priateľkami sme sedeli na terase v centre mesta a zastavili sa pri nás muži, ktorí vyzerali naozaj k svetu. Vysokí, urastení. Išli zo seniorského futbalového tréningu a mali veľkú potrebu si k nám prisadnúť. Tak si prisadli. Rozprávali sme sa a smiali až do polnoci a mňa začal jeden z nich baliť. Bola som si tým všetkým taká neistá, ale alkohol mi pomohol odviazať sa. 

Skončilo to inak

Skončili sme u mňa na byte. Keď nás taxikár vyložil, poprial nám krásny večer a že nám to spolu veľmi pristane. Začervenala som sa. Doma som ešte otvorila fľašu vína. Keď ma začal ten krásny športovec bozkávať, cítila som sa príjemne a vzrušene. Posadil si ma na stolík a začal vyzliekať. Bozkávať mi celé moje telo. Keď vošiel do mňa, mne vyhŕkli slzy. Z ničoho nič som sa rozplakala a myslela som na to, aký je život vrtký. Toto som posledných pätnásť rokov robila len s jedným mužom a teraz je všetko inak. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Môj partner mal v posteli každý večer inú ženu a vôbec mi to neprekážalo

Športovec prestal a zaviedol ma do spálne. Uložil ma do postele a ľahol si vedľa mňa. Ležali sme a rozprávali sme sa až do rána. O týždeň na to som ho zavolala ku mne ešte raz a milovali sme sa bez výčitiek. Ja som si len proste musela v ten večer utriasť myšlienky a dnes je ten športovec mojim snúbencom a moje deti ho majú naozaj radi.

Myslela som si, že už nikdy nebudem šťastná, no poviem vám, šťastnejšia som nikdy nebola. 

- Najčítanejšie -