Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Záhadné telefonáty mojej priateľky sa vysvetlili a zistil som, že v tom nie som sám...

Erotické poviedky

V práci jej dali firemný telefón, ktorý si všade brávala so sebou...

Nikdy som nepatril k žiarlivým typom. Lenke som dôveroval, tak ako som cítil dôveru od nej. Jediné čoho som sa trochu bál bolo, že mi karma vráti to, čo som spravil. Lenka bola zasnúbená, keď som sa do nej zamiloval. Mala priateľa už viac než štyri roky. Nechcel som pokaziť to, čo oni dvaja budovali tak dlhú dobu, no city boli silnejšie ako ja. 

S mojou priateľkou sme spolu boli rok a pol, kým som začal niečo tušiť. Začala sa stretávať čoraz viac so svojou dávnou priateľkou z detstva. Najprv boli tieto stretnutia normálne, kamarátske. Dokonca som s nimi veľa krát sedel na káve a rozoberali sme všetko možné aj nemožné. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Milenca som si našla, pretože môj manžel odmietal splniť moje sexuálne túžby...

Časom sa Lenka ale začala s Luciou stretávať čoraz častejšie a ja som už na stretnutia nebol pozvaný a nebol som tam ani vítaný. Myslel som si stále, že sa proste dievčatá potrebujú stretnúť a prebrať čisto ženské záležitosti bez mužských pripomienok. 

Sledoval som ju

Priateľka mala ale čoraz častejšie neplánované odchody z domu. Raz musí ísť niečo kúpiť, potom musí ísť k doktorovi, inokedy to bola návšteva rodiny, na ktorú som ale nemohol ísť s ňou. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: O manželovej milenke som sa dozvedela mesiac po svadbe, rozhodla som sa...

V práci jej dali firemný telefón, ktorý si všade brávala so sebou. Z tej istej práce, z ktorej začala chodiť domov skôr, niekedy do nej ani nešla, povedala , že bude pracovať z domu. 

Všetko toto sa mi menej a menej pozdávalo. Raz, keď musela Lenka znovu niekam nečakane odísť, išiel som za ňou a sledoval kam ide. Povedala mi len, že si ide kúpiť nejaké veci do drogérie. Vybehla rýchlo von a utekala na prvú lavičku. Ja som sa skrýval, len aby ma náhodou nezbadala. Sadla si na lavičku a zdvihla nový firemný telefón. Bol som rovno za ňou, už mi bolo jedno, či ma uvidí, alebo nie. Počul som, ako do telefónu hovorí, že chce dotyčného v telefóne orálne ukojiť. Že mu chce hrýzť bradavky a dať si ho na obojok. Chce mu dávať facky tak, ako si to zaslúži. Neveril som, že takéto niečo môže z jej úst vôbec vyjsť. 

Nezbadala ma. Išiel som spať domov a ona prišla asi o pätnásť minút. Keď prišla domov, tváril som sa, akoby sa nič nestalo. Keď bola v sprche, opísal som si číslo. Nevedel som, či tam mám volať, no môj hnev ma k tomu prinútil. Zavolal som tam a ozval sa muž, dokonca povedal svoje meno a firmu. Práve on asi volal z firemného telefónu, tak som túto informáciu využil.

Prečítajte si: 5 skvelých ťahov pri masturbácii, ktoré musíte vyskúšať...

Rôzne ženy

Išiel som do tej firmy, ktorú mi povedal, a pýtal som sa na jeho meno. Keď prišiel z kancelárie pán v obleku, zavolal som si ho tam, kde neboli ľudia. Opýtal som sa ho, čo ten telefonát mal znamenať. On mi s pokojným hlasom vysvetlil, že dostal toto číslo od svojej známej Lucie, ktorá mu dáva čísla na rôzne ženy. Že keď mám chuť napríklad na staršie milfky, tak mi môže dať nejaké kontakty. Odišiel som domov. 

Prečítajte si: Erotické poviedky: Chceli sme vyskúšať niečo nové. Teraz sa Milanovi nemôžem pozrieť do očí...

Ešte v ten týždeň som zistil meno priateľa Lucie a povedal mu, v čom má jeho priateľka prsty. On bol asi tak prekvapený ako ja. Moja priateľka ukájala telefonicky neznámych mužov, dokonca odiša zo svojej práce. Tento telefón teda firemný bol, ale pre iné povolanie. Rozišli sme sa, aj keď mi Lenka sľubovala, že s tým skončí. No ak ma bola schopná klamať tak dlhú dobu, urobí aj to znova. 

- Najčítanejšie -