Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Nechutná záľuba môjho manžela nám takmer rozbila manželstvo, spravili sme takýto kompromis

Erotické poviedky

Milovala som ho a stále ho milujem, tak som povolila, aspoň na skúšku...

Po niekoľkých nevydarených vzťahoch som si dala dlhú pauzu. Po tridsiatke som si povedala dosť a začala som sa venovať najmä sebe, mojim záľubám a koníčkom. Odjakživa som mala vzťah k divadlu. Nemala som nikdy herecké ambície, no divadelné inscenácie ma bavili. Ani jeden z mojich bývalých partnerov nebol veľkým fanúšikom divadla, tak som to dlhé roky ignorovala, no po tom, ako som zostala rok sama, som si to vynahradila. 

Prečítajte si: Erotická poviedka: Výlet, ktorý mal byť oslavou nášho výročia, sa skončil sexuálnou katastrofou...

Prekvapko

Chodievala som na všetky predstavenia, ktoré sa odohrávali v mojom okolí, ale vedela som za dobrým kultúrnym zážitkom vyraziť aj do zahraničia. Opera v Taliansku sa mi stala osudovou. Spoznala som sa tam s mojim manželom, ktorý sedel v hľadisku hneď vedľa mňa a taktiež sám. Ihneď medzi nami preletela iskra a ja som si po mesiacu zbalila kufre a presťahovala som sa za mojím zahraničným priateľom. Nikdy som nič takéto bláznivé neurobila, no vedela som, že je to ten pravý. Po roku sme sa zobrali a mne s nim bol tak veľmi dobre. Mali sme si vždy čo povedať, stáli sme jeden pri druhom, rozosmievali sme sa vždy, keď mal jeden z nás horšiu náladu. Jednoducho krásny vzťah. 

Manžel sa mi ale po čase zdôveril, že má jednu túžbu, ktorú by chcel vykonať so mnou. Vtedy mi napadlo všeličo, ale nikdy by mi nenapadlo, že by chcel, aby na nás pozerali cudzí ľudia, ako sa milujeme. Nechápavo som sa na neho pozerala a rozmýšľala, kde sa v človeku môže zjaviť takáto zvrátená chúťka. 

Prečítajte si: Erotická poviedka: Sex som si nevedela vychutnať, pomohlo mi zbavenie sa tejto jednoduchej veci...

Milovala som ho a stále ho milujem, tak som povolila, aspoň na skúšku. Povedal, že on nájde ľudí, ktorí sa na nás budú pozerať a ja sa mám len upokojiť a cítiť sa, ako keby v našej spálni nik iný nebol. Nevedela som si to predstaviť, no vyskúšali sme to. Pozval k nám pre mňa neznámych ľudí, no bolo zjavné, že on ich už poznal. Keď som sa ho opýtala odkiaľ, povedal, že tú istú službu robí aj on im. Že majú taký spolok, v ktorom si takto „vypomáhajú“, viac som sa radšej nepýtala. 

Ten večer a naše milovanie, bolo pre mňa utrpením. Vôbec som sa nevedela uvoľniť a chcela som sa celý čas schovávať pod dekou. Keď bolo po všetkom a naše obecenstvo odišlo, s manželom sme mali hádku. Nechcela som to už viac zopakovať, no on povedal, že je to pre neho veľmi dôležité, že len tak dokáže prežiť sex úplne na plno.  

Prečítajte si: Erotická poviedka: Vyskúšali sme s manželom otvorený vzťah, no po mesiaci nastal nečakaný zvrat

Kompromis

Týždne som nad tým premýšľala a nakoniec som povolila. Ale len pod podmienkou, že tí druhí sa budú taktiež milovať a musí to byť pár. Tento kompromis som spravila len preto, lebo svojho muža milujem. Postupne mi to prestalo vadiť, no manželovi sa to prestávalo páčiť. Keď videl, že som pred druhým párom uvoľnená, ako keby to zakázané ovocie, už pre neho nemalo význam. Po čase sme od tejto zábavky upustili a už sa o tom vôbec nerozprávame. Dúfam, že nabudúce nepríde s ešte väčším prekvapením.

- Najčítanejšie -