Presunúť na hlavný obsah

Reč tela hovorí u mužov naozaj veľa: Ak robí toto nenápadné gesto, je to znak toho, že vás zbožňuje

Sex

Niekedy neverbálna komunikácia povie viac, ako tá klasická. Pokiaľ si nie ste istá, či váš vysnívaný ”Pán Božský” naozaj túži po vás, máme pre vás tipy, ako to zistíte v priebehu pár sekúnd.

Pokiaľ si nie ste úplne istá, či sa skutočne páčite mužovi, po ktorom už dlhšie pozeráte, vieme ako to veľmi ľahko zistíte. Niekedy už totiž malé náznaky povedia veľmi veľa. Pozrite sa spolu s nami, na čo by ste sa mali zamerať, keď chcete vedieť ako na tom naozaj ste.

Neprehliadnite: Táto superpotravina zaháňa hlad a zrýchľuje trávenie: Ak si ju doprajete každý deň počas mesiaca, dokážete zhodiť 5 kíl

Reč tela je ľahko čitateľná

Nielen smiech, točenie vlasov, či naklánanie hlavy do strany, prezrádza, že niekomu nie ste ľahostajná. Ak má o vás chlap ozajstný zájem prichytíte ho aj pri niečom inom. Keď sedí alebo stojí oproti vám a priťahujete ho, túži po vás, len nemá odvahu vám to povedať, automaticky  nohy aj telo nasmeruje vždy smerom k všej osobe, pričom jeho nohy zostávajú roztiahnuté a špičky smerujú von. Hrudník má vystretý a navyše si vtedy veľmi často napráva oblečnie. Tento nenápadný prejav sympatií totiž ovplyvňuje naše podvedomie, takže ho ani nedokážeme nevedome spracovať. 

Neprehliadnite: Odpovedzte si na jednu základnú otázku: Toto je dôvod, prečo sa väčšina vzťahov rozpadne

Jednoduché prejavy náklonnosti, ktoré vždy zaberú

Keď mu chcete dať najavo aj vy, že sa vám páči, stačí ak si osvojíte pár prejavov náklonnosti, ktoré nikdy nesklamú a pozná ich dobre každý muž. Dotknite s svojich vlasov, usmejte sa ne neho, či sa ho letmo dotknite. Verte, že pochopí veľmi rýchlo o čo ide. Práve nenápadné gestá sú naozaj veľmi sexi a dokážu v začiatkoch vzťahu skutočne malé zázraky.

Neprehliadnite: List pre môjho bývalého: Ďakujem, že si mi zlomil srdce, bolo to to najlepšie, čo si mohol pre náš vzťah urobiť

Všímate si na mužoch, neverbálne prejavy náklonnosti?

spolu hlasovalo 263 ľudí

Áno
153
Nie
110