Presunúť na hlavný obsah

Vinczeovci oslávili tretie výročie svadby: Toto sú veci, ktoré sa od známeho páru môžeme učiť

Slovenské celebrity

Aj keď im spočiatku nikto veľké šance nedával, Adela a Viktor Vinczeoví dokazujú, že láska nepozná vekový rozdiel. Dvojici to totiž neuveriteľne klape aj po troch rokoch manželstva.

Strážia si súkromie

Aj keď zásnuby známeho páru prebehli verejne - na svätého Valentína počas živého vysielania známej rannej relácie, dvojica sa rozhodla strážiť si svoje súkromie. Po tom, ako do médií prenikla informácia o dátume ich svadby, sa Viktor s Adelou rozhodli pre rafinovaný krok. Deň pred svadbou toak usporiadali obrad len pre najbližšiu rodinu a priateľov. „Pred tromi rokmi som sa stal manželom. 9.6.2017 popoludní sme mali vo Svätom Jure našu prvú, neverejnú svadbu. Ráno som musel ísť naotočku do Galanty, lebo mi chýbal rodný list,'' zaspomínal si na svoj osudový deň moderátor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Prečítajte si: Rozhovor s Betkou Saloňovou: Ľudia mi bezdôvodne písali, že ma nemajú radi a že som hnusná. Dnes ich ignorujem

Netrápia ich názory iných

Málokto vie, že Adela a Viktor sa od seba aj na istý čas vzdialili. Ako neskôr priznal Viktor, bolo to najmä pre strach z vekového rozdielu, ktorý je medzi nimi. Aj keď im bolo spolu dobre, moderátor rozmýšľal nad tým, že romancu s jednou z najznámejších blondín Slovenska ukončí. Našťastie sa však rozhodol na typické rady zabudnúť a urobil dobre. O 10 mesiacov sa totiž Adela stala jeho právoplatnou manželkou - a dnes sa pri otázke vekového rozdielu obidvaja len pousmejú.  Mimochodom, bola to práve Adela, kto chytil na svadbe Sajfu a Veroniky, svadobnú kyticu. To ešte zrejme netušila, že sa jej budúci manžel nachádzal o pár metrov ďalej.

Rešpektujú jeden druhého

Viktor od začiatku vníma svoju manželku ako aktívnu a sebestačnú ženu. Rozhodne sa však neradí medzi mužov, ktorí od svojich žien očakávajú, že sa o ne kompletne postarajú- práve naopak. „Nie som fanúšikom delenia domácich prác na ženské a mužské – špinavým tanierom je jedno, či z nich jedla žena alebo muž. Bielizeň bude rovnako čistá, nech ju do bubna hodí ktorékoľvek z pohlaví. Preto varím, periem, nakupujem, umývam,'' prezradil na sociálnej sieti Viktor a dodal, že svoju polovičku neskutočne obdivuje a nemá problém priznať, že je úspešnejšia. „Tí, čo ma poznajú vedia, ako rád stojím na javisku. Keď ale Adelka pracuje, chcem len sedieť v publiku. Tlieskať a byť na ňu hrdý. Som fanúšikom úspešnej ženy, ktorú milujem. A neoberá ma to o pocit, že som chlap,'' prezradil na Instagrame, kde má známy moderátor už cez viac než 100-tisíc fanúšikov.

Aj keď sa v médiách objavili správy o tom, že Adela nie je stotožnená s tým, že Viktor zverejňuje početné množstvo informácií na sociálnych sieťach, moderátor toto tvrdenie poprel. Adela vraj jeho rozhodnutie rešpektuje a podporuje. Z času na čas sa dokonca fanúšikom prihovorí aj ona sama.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Neprehliadnite: Zamilovali sa do seba a my do nich. Toto sú aktuálne najkrajšie česko-slovenské páry šoubiznisu

Venujú sa spoločným záľubám

Adela a Viktor majú veľkú spoločnú vášeň - ekológiu. Zatiaľ čo sa moderátorka prostredníctvom svojej relácie snaží spovedať ľudí z oblasti enviromentalistiky, Viktor sa prostredníctvom sociálnych sietí snaží o osvetu. Aby neostalo len pri slovách, pár je dôkazom, že žiť ekologickejšie je ľahšie, než si myslíme. Obidvaja využívajú mestskú hromadnú dopravu, sadia si vlastnú zeleninu, výrazne obmedzujú nákup oblečenia či jedenie mäsa.

To však nie je jediná spoločná zábava Vinczeových - obidvaja si zamilovali aj divadlo a už po roku manželstva predstavili Slovensku skvelé divadelné predstavenia pod názvom Odchody vlakov. Samozrejmosťou sú aj dlhé túry a prechádzky v slovenskej prírode, ktoré majú taktiež na liste obľúbených aktivít.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Držia spolu v dobrom, aj zlom

Už pár mesiacov po svadbe sa na verejnosti začalo pošuškávať o tom, či sa slávna dvojica dočká  potomka. Po nekonečných otázkach týkajúcich sa najmä moderátorkinej plodnosti, sa rozhodol Viktor vyjsť s pravdou na povrch a prezradil, že chyba je v ňom. Napriek tomu, že obidvaja túžia po rodine, sa rozhodli svoje manželstvo nezahodiť a začali premýšľať o náhradnom rodičovstve. „Ideme do toho so všetkou pokorou, rešpektom, ale aj nádejou. Lebo ako hovorí Pišta Vandal, prestali sme čakať na zázrak. Pre niekoho môžeme byť tým zázrakom my,'' opäť prezradil Viktor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

- Najčítanejšie -