Presunúť na hlavný obsah

Nové účesy a premeny Sloveniek: Nela Pocisková získala touto farbou šmrnc, Emma Drobná zmenila strih

Slovenské celebrity

Ak máte chuť na nový fresh účes, máme pre vás pár tipov. Inšpirovať sa môžete štýlovými celebritami.

Jasmina Alagič Vrbovská

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská bola na začiatku známa svojou povestnou hrivou. Tú však pred niekoľkými mesiacmi vymenila za jemné vlny po ramená. Na prvý pohľad z jednoduchého strihu sa stal rýchlo trend, ktorý obletel Slovenskom. Niet sa čo čudovať, tento typ účesu pristane takmer každej žene. Ak máte chuť svoju korunu obzvláštniť, skúste si ju nechať premelírovať o tón svetlejšou farbou, než sú vaše vlasy. Opticky im tak dodáte objem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Prečítajte si: Účes ponytail bude veľkým letným hitom: Takto ho nosí Andrea Verešová, Alexandra Orviská je v ňom priekopníčkou

Emma Drobná

Jedna z našich najúspešnejších speváčok prekvapila novým zostrihom - svoju blonďavú hrivu vymenila za krátky strih ''na chlapca''. Tento typ účesu nie je vhodný pre všetky ženy, no keď vám už pristane, môžete si byť isté tým, že vám vynikne tvár a zvýraznite tým svoje ženské kontúry. Ak k tomu máte krásne veľké oči ako Emma, máte vyhraté.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by 3boy (@sebofilip) on

Diana Hágerová

Ďalšia krásna Slovenka je známa svojou prirodzenosťou. Ak na jej profile hľadáte pompézne účesy či stylingy, musíme vás sklamať, nakoľko sa Diana drží heslom, že v jednoduchosti je krása. Inak to nemôže byť ani pri jej kompletnej vizáži. Pri jemnom mejkape jej krátky strih vlasov uberá z veku a nepochybne aj kvôli tomu vyzerá 30-ročná mamička ako čerstvá tínedžerka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Diana Hágerová (@dihager) on

Ivana Gáborík 

Tanečníčka a podnikateľka je už nejaký ten čas taktiež verná mikádu, ktorý je pre ňu teraz, ako novopečenú mamičku, mimoriadne praktickým. Na takýto zostrih stačí totiž ráno aplikovať ochranný sprej a celý deň sa môžete spoľahnúť na to, že bude vyzerať dokonalo. Aj keď sa zdá, že tento strih sa dá nosiť len na jeden spôsob, nie je to tak. Príkladom je samotná Ivana, ktorá sa so svojimi vlasmi vie poriadne pohrať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#lazysunday

A post shared by ⠀Ivana Gaborik (@iversanns) on

Lucia Slaninková 

Bývalá misska na svojich vlasoch vyskúšala už všeličo - od strihu až po škálu rôznych farieb. Tentokrát sa však rozhodla pre prirodzenosť a svoju korunu krásy necháva z času na čas premelírovať. Svojím fanúšičkám dokonca odporučila tajný recept na objemné vlasy, ktorými sa ona môže naozaj pýšiť - po aplikovaní kondicionéru a ochranného spreju si ich stále prefénuje v polohe dole hlavou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Lucia Slaninkova (@slanchita) on

Martina Grešová

Módna návrhárka je už roky verná zaujímavej farbe vlasov, ktorú na nej obdivuje zrejme každá jej fanúšička. Ako Martina prezradila, na svoje vlasy si necháva aplikovať farbu odtieňu svetlý gaštan - a my musíme uznať, že sa to k jej svetlým očiam hodí skvelo. Nuž, Martina nemá skvelý vkus len na módny dizajn, ale aj celkový styling!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Belvoir Boutique ® (@kdebolotambolo) on

Nela Pocisková

Dvojnásobná mamička si po uvoľnení opatrení koronavírusu dopriala návštevu kaderníka - a výsledok je viac než skvelý. Aj keď to Nela nepotrebuje, nový zostrih ju omladil a dodal jej šmrnc. Nehovoriac o tom, že je ideálny na leto.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Nela Pociskova (@pociskova.nela) on

- Najčítanejšie -