Presunúť na hlavný obsah

Rozhovor s Naty Kerny: Romantické chvíle sú pre mňa väčším znakom lásky ako oddávací papier

Slovenské celebrity

Známa influencerka porozprávala o plánoch so snúbencom Pil C, spoločnej karanténe, no prezradila aj jeden tip, ktorý zaujme každú ženu.

Sympatická influencerka Naty Kerny tvorí pár s raperom Pil C už niekoľko rokov. Nedávno sa dokonca zasnúbili na romantickom Havaji, no svadbu rozhodne zatiaľ neplánujú. Oveľa viac si užívajú iné veci.  Aké, tie prezradila Naty v krátkom rozhovore pre Feminity.

Ako vyzerá tvoja denná rutina počas tohto obmedzujúceho režimu?

Oproti bežným dňom sa moja rutina spomalila. Nemám veľa povinností, a preto si užívam čas so snúbencom. Športujeme, čítame knihy, sledujeme seriály a varíme si.

Máš nejaké tipy na miesta, kde rada tráviš momentálne čas? Či už je to v Bratislave alebo v Košiciach?

Momentálne často a veľmi rada trávim čas pri koňoch alebo na bicykli v lese. Väčšinu času som však doma, veľmi mi to vyhovuje. Aj keď ma kamarátky volajú von, radšej zostávam doma.

Mohlo by vás zaujímať: Zamilovali sa do seba a my do nich. Toto sú aktuálne najkrajšie česko-slovenské páry šoubiznisu

Nepocítili ste so snúbencom ponorku od kedy ste museli byť spolu zatvorení?

Ale kdeže... my sme Taliani. Keď nám niečo vadí, riešime to hneď. Dusno sme ešte medzi sebou nemali. Každý z nás rešpektuje svoj priestor, ja viem dlho pozerať do telefónu a on si rád zahrá playstation s kamošmi.

Ako bral to, že si "uviazla" v Indonézii a neplánovane tak musela zostať na Bali dlhšie?

Nebrali sme to ako tragédiu. Ocitli sme sa v situácii, keď sa nedalo inak. Pôvodný plán bol, že príde za mnou, no nikto nerátal s vírusom. Vedel, že mi je na Bali dobre a aj celá rodina sa tešila, že nie som v Bratislave v čase, kedy všetci prepadli panike. Bola som na bezpečnom mieste, dávali sme si pozor a to prostredie mi veľmi pomohlo myslieť pozitívne. Ak som mala strach, tak jedine o rodinu na Slovensku. Som ale veľmi hrdá na Slovensko ako to zvládlo, že nám vytvorili najbezpečnejšie prostredie na svete, kam som sa mohla vrátiť.

Aké sú vlastne vaše spoločne plány? Zasnúbili ste sa, ale svadbu zatiaľ veľmi nerhotíte...?

Lukáš má rád tradície, myslím že v jeho predstave bola aj svadba do roka. Ale vždy, keď otvoril túto tému, videl, že ja nie som ceremoniálny typ. Nikdy som nemala ani narodeninovú oslavu, nie som rada stredobodom pozornosti. Veľmi ma to stresuje. Ak by sme mohli dnes letieť do LA alebo kamkoľvek, kde sa môžeme oddať vo dvojici, neváham ani sekundu. Luky túži ale po veľkej oslave lásky, nájdeme preto v budúcnosti kompromis. Nie je to ale niečo, do čoho by sme sa hrnuli, nám je spolu dobre s papierom či bez. Ak sa nám podarí v januári vycestovať, tak si dáme po dvoch rokoch druhé zásnuby na rovnakom mieste, na Havaji. Takéto romantické chvíle sú pre mňa väčším znakom lásky ako oddávací papier.

Prečítajte si: Rozhovor: Soňa Skoncová presne vie, čo urobí ako prvé, keď sa skončí situácia s koronavírusom

Mnoho žien "trápila" počas korony obmedzujúce možnosti návštevy kaderníka. Bojovala si s týmto problémom? Keďže ty máš výrazne odfarbované vlasy...

Nemôžem sa sťažovať, mám praktické odfarbenie. Aj keď mi kaderník čerstvo odfarbil vlasy, zanechal efekt odrastov, preto ich môžem nechať svojvoľne rásť donekonečna. Viem sa ale úplne vcítiť do žien so šedinami alebo pánov...

Ako sa momentálne vlastne stotožnňuješ s imidžom blondínky? Aké by si dala odporúčanie ženám, ktoré chcú rovnako výrazne zmeniť farbu?

Keď som bola malá, čítala som knihu o Marilyn Monroe a zapamatala som si, že práve jej blond vlasy jej odštartovali úspešnú kariéru. Teda som to od nepamati chcela vyskúšať aj ja. Pretože mám ale vlasy čierne ako ebenové drevo, vždy som si ich pri podobných pokusoch spálila a skončila s orandžovou hlavou. Takto sa mi to podarilo 3x v živote až som svoje pokusy vzdala. Keď som sa ale presťahovala do Bratislavy spoznala som kaderníka Nikolasa Tichého, ktorý mi vysvetlil, že sa moj vlas neodfarbí ani na prvý ani na tretí krát. Bola som odhodlaná a trpezlivá, odfarbovali sme moju hlavu celý rok asi 6-krát. Vlasy mám zdravé, leské a mám z nich úžasný pocit. Ak by niekto chcel počuť moju radu, tak sa prosím neponáhľaj. Neurob chyby, aké som robila ja. Neodfarbuj sa doma, ak naozaj chceš pekné blond odfarbenie, budeš musieť investovať svoj čas aj peniaze.

Neprehliadnite: Slovenka Barbora zažila na Bali svoju svadbu snov: Čo všetko však obnáša svadba v zahraničí?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe