Presunúť na hlavný obsah

Šaty, ktoré z vás urobia naozaj najkrajšiu nevestu: Na svoju letnú svadbu voľte tieto strihy

Móda

Každá žena túži počas svadobného dňa vyzerať čo najkrajšie. A to docieli len vtedy, ak jej svadobné šaty skutočne podčiarknu jej osobnosť a prednosti.

Pierková princezná

Mnohé ženy chcú byť počas svadobného dňa za princezné. Niektoré jednoducho o tom snívajú skutočne od detstva a uvedomujú si to aj návrhári svadobných šiat. Pri výbere takýchto šiat zohráva úlohu jednoduchosť - jednoduchosť pri dolaďovaní make-upu, účesov či doplnkov. Vyniknúť musia v tomto prípade len šaty, všetko ostatné by malo ustúpiť do pozadia, takže zabudnite na výstredné závoje, náušnice či iné šperky. Čo sa týka materiálov, tak hitom leta sú práve pierkové aplikácie, ktoré dodajú celému vzhľadu ešte väčšiu noblesu a opulentnosť. 

Prečítajte si: Slovenka Barbora zažila na Bali svoju svadbu snov: Čo všetko však obnáša svadba v zahraničí?

Minimalistka s detailom

Aj minimalistky si môžu prísť túto sezónu na svoje. Ak preferujete jednoduché strihy, čisté línie, určite vás poteší fakt, že presne takéto šaty sú stále veľmi žiadané a populárne. Treba však myslieť na jednu vec - jeden detail navyše. Zaujímavé gombíky, mierna nášivky, či iný prvok, ktorý ozvláštni vaše svadobné šaty, sa ráta. 

Sexi mini s čipkou

Celkom nezvyčajná dĺžka šiat na svadbu, ale prečo nie? Ak mini dĺžka akýmsi spôsobom vystihuje vašu pozornosť a svadba sa koná skôr vo veľkolepom párty štýle, tak práve tento strih šiat je pre vás ako stvorený. Bonusom by mal byť čipkovaný materiál, ktorý im dodá noblesný punc. Ak takéto šaty skombinujete s elegantnejším účesom a zopár doplnkami, budete rozhodne sexi štýlovou nevestou. A kedy, keď nie práve cez leto sa hodí práve mini dĺžka?

Mohlo by vás zaujímať: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

 

Viac inšpirácie nájdete v priloženej fotogalérii

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus