Presunúť na hlavný obsah

Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu

Slovenské celebrity

Aké plavky zvolíte tento rok vy? Inšpirujte sa výberom najznámejších tvárí, ktoré stoja za pozornosť a rozhodnite sa, v ktorom strihu budú vaše krivky toto leto vyzerať najlepšie!

Daniela a Veronika Nízlové

Twiinsky sú doslova „plavkové kráľovné“ a ak hľadáte na leto niečo zaujímavé, zavítajte na ich profily. My sme sa inšpirovali háčkovanými plavkami s podprsenkou v tvare trojuholníkov. Tento strih ženám lichotí a aj keď je daný materiál skôr vhodnejší na opaľovanie ako také, než na kúpanie, jeho výhodou je, že vám ešte o niečo znásobí objem hrudníka. 

Čítajte tiež: Slovenka Katka vymyslela 12-týždňový program Bubble Butt: Vyčarí vám dokonalú postavu aj bez posilňovne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Dara Rolins

Popová diva Dara Rolins sa v plavkách rada pochváli svojou vyšportovanou postavou. Aj keď ju väčšinou vídať v dvojdielnych trojuholíkových plavkách, tento raz mala na sebe celé plavky. A musíme uznať, že napriek tomu, že neukazovala sexi vyrysované bruško, pôsobila možno o niečo viac žensky a sexi. Niekedy zmena nezaškodí, práve naopak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Katarína Jakeš

Tanečnica Katarína Jakeš si zaspomínala na dovolenkové časy v ružových plavkách. Je tak dôkazom toho, že aj celé plavky dokážu byť na žene sexi, stačí len zvoliť zaujímavý strih, ženské farby a prevedenie. Katka si drží postavu tanečnice a vďaka tomu aj sexepíl. 

Magdaléna Šebestová

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová inšpiruje na sociálnej sieti mnohé ženy práve svojou fitness rutinou. Mama 5-ročnej Ninky nezaháľa a stále sa udržiava v pohybe. Odrazilo sa to aj na jej postave, ktorú nechala vyniknúť práve v plavkách v pohodlnom strihu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová vyzerá v plavkách božsky a za pozornosť stojí aj jej výber. Vysoký pás nohavičiek, volániky v hornej časti sú romantické a sexi zároveň. Soňa jednoznačne vie, čo jej pristane a roky si drží svoj vlastný štýl, čo vidno pri každom jednom stylingu a dokonca aj v prípade výberu plaviek.

Neprehliadnite: Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

- Najčítanejšie -