Presunúť na hlavný obsah

Plavky, ktoré sú hitom leta 2020: Farebné pastelové kúsky si zamilujete, tento jeden strih však mnohé zaskočí

Móda

Užite si slnečné dni vďaka perfektnému stylingu v plavkách. Tohtoročná letná nádielka sa naozaj vydarila, spoznajte najnovšie štýly.

Letná sezóna je u nás čoraz dlhšia a preto sa oplatí mať vo svojom šatníku hneď niekoľko typov plaviek. Tohtoročná sezóna hlási návrat do retro čias, no dizajnéri si čerpali inšpiráciu aj z 90. rokov. Ponuka je naozaj pestrá a zatiaľ čo v minulosti boli časy, kedy jedinými plavkami boli čierne monokiny a pár dvojdielnych kúskov, dnes sa nachádzame doslova v plavkovom raji.

Farebné pastelové modely klasických dvojdielnych plaviek striedajú florálne a prírodné potlače na celých plavkách. Práve tie prechádzajú prerodom a sú inšpirované našou prírodou, jej neutrálnymi odtieňmi, ktoré vytvárajú súhru a ktorej súčasťou je aj divočina. Zvieracia potlač preto nesmie chýbať, no zabudnite na jej glamour efekt. 

Inšpirujte sa tiež: Typy sukní na rôzne príležitosti: Koľko by ste ich mali mať vo svojom šatníku?

Košíčkové strihy s kosticou

Plavky v podobe podprsenky s košíčkami a kosticami. Pamätáte si na ne? Nosili ich vaše mamy a dnes sa tento trend s hrdosťou vracia. Ak môžeme odporučiť, vyberajte z jednofarebných prevedení, tie vzorované by mohli na vyznieť na prvý pokus naozaj neisto. Ak ste v tomto strihu však ako doma, pokojne siahnite aj po týchto. K dispozícii sú rôzne dezény a štruktúry, budete v nich sexi.

Volániky

Riasenie a volániky, avšak stále v zachovaní jednoduchého štýlu. Nič prehnané, honosné alebo kontraproduktívne. Nová dekáda praje ženám a oslavuje ich ženskosť. Tomu sa teší nežné pohlavie, ktoré môže nechať naplno vyniknúť všetko, čo k žene patrí.

Vysoký pás nohavičiek a športové podprsenky

Ak ste im stále neprišli na chuť, upravené strihy, s ktorými prichádzajú dizajnéri tento rok, vás možno presvedčia. Nejde tak už len o retro look, ale akúsi kombináciu s 90. rokmi, kedy sa nosili vykrojené plavky, čo pridávalo ich nositeľkám na sexepíle. Nie nadarmo sa hovorí, že deväťdesiatky boli hot!

Dotyk prírody

Všetko sa aktuálne točí okolo prírody a poznať to aj v prípade plaviek. Návrat k symbolom Zeme, zemitým tónom, ktoré v dôsledku odleskov slnka vytvárajú žiarivý vzhľad, či florálne motívy s dôrazom na botaniku. Závan čerstvého vzduchu cítiť všade naokolo.

Neprehliadnite: Karolína začala na Bali vyrábať plavky: Modely jej šije lokálna rodina a poctivo ich testuje najskôr na sebe

Zvieracia potlač

V prírode ožíva aj divočina a tá sa prenesie aj do sveta módnych plaviek. Leopardia potlač a rôzne zvieracie stopy vidno na plavkách tohtoročnej sezóny pomerne často. Tento trend však rozdeľuje ľudí na dva tábory – buď ho milujete, alebo neznášate. V čom sa však líši súčasné prevedenie je to, že už nemá glamour efekt a plavky so zvieracou potlačou sú tak o čosi bližšie k zákazníčkam.

Reklama:

Dobrý pocit začína s dobre sediacou bielizňou. V Astratexe ju určite nájdete. Sme prvý a najväčší e-shop so spodnou bielizňou a plavkami v strednej Európe. Pýšime sa ocenením ShopRoku 2019 a veľkou obľubou u našich zákazníčok, ktoré u nás nakúpili.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe