Presunúť na hlavný obsah

Nádherná modelka Petra Němcová sa nevzdáva: Keď ju uvidíte v tejto podobe, budete ju obdivovať!

Zahraničné celebrity

Úspešná česká modelka Petra Němcová má záľubu, ktorou vás možno prekvapí.

To, že je česká modelka Petra Němcová skutočne silná žena, dokázala po smutných udalostiach, ktoré sama na vlastnej koži pred pár rokmi kvôli nebezpečnému tsunami prežila. Táto udalosť ju však nezlomila, práve naopak. 

Prečítajte si: Bývalá misska je bojovníčka, z ktorej by sme si mali brať príklad: Toto je žena s veľkým „Ž“!

Po čase práve kvôli svojej nepríjemnej skúsenosti, založila organizáciu na podporu a pomoc ľudí, ktorí sa ocitli v podobnej situácii.

Modelka je doslova akčná žena, a nedávno sa rozhodla začať s boxovaním. Prvotným úmyslom bolo podporiť jednu z udalostí, ktorá súvisela s aktivitami jej charitatívnej organizácie. Box si však zamilovala natoľko, že sa mu časom naplno oddala.

Petra je bojovníčkou vo viacerých oblastiach svojho života, a to doslova. Okrem iného jej nechýba humor, ktorým dokáže odľahčiť akúkoľvek situáciu.

Prečítajte si: Najštýlovejšie slovenské a české modelky: Toto sú ženy, ktoré nás svojím štýlom bavia!​

Česká modelka je naozaj krásnou, a úspešnou ženou mnohých tvárí. Najviac jej však pristane tá, ktorá odráža nadšenie a chuť, s akou si Petra dokáže užívať život.

Modelkin prístup k životu je tak ako jej nová vášeň, box - rázny, pozitívny, a nekompromisný. Napriek tomu si štýl príťažlivej a krehkej ženy istým spôsobom aj po rokoch zachovala.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus