Presunúť na hlavný obsah

Premeny najmladšej Karadshianky: Hoci sama plastiky popiera, fotky hovoria opak

Zahraničné celebrity

Kylie Jenner patrí aktuálne medzi najsledovanejšie ženy sveta. Nielen kvôli svojmu životnému štýlu, ale aj premenám. Aj keď sama popiera akékoľvek vylepšenia plastických chirurgov, na mnohých fotkách to veru vyzerá inak.

Ostro sledovaná sestra obľúbenej Kendall, Kylie je rovnako extravagantná a odvážna ako azda všetci členovia tejto prominentnej rodiny. Rada na seba púta pozornosť a mimoriadne sa jej to darí. Reality hviezdička je jedna z najmladších milionárok na svete a je známa tým, že si na svoju vizáž mimoriadne potrpí.

V podstate si kontinuálne prechádza zmenou vizáže

Hoci je Kylie Jenner najmladšia spomedzi známych sestier, upriamuje sa ňu v poslednej dobe čoraz viac pozornosti. Prešla si viacerými premenami, od zmeny farieb vlasov, typov účesov, no výrazné premeny badať aj na jej tele. Hoci sama zásahy plastických chirurgov zásadne popiera, na fotkách to pôsobí trošku inak. 

Veľa mladých žien sa túži podobať na najmladšiu členku, klanu Kardashian. V známej mladučkej podnikateľke, vidia akýsi ideál krásy a zdroj inšpirácie.

Kylie sa pred televíznymi kamerami objavuje už od útleho detstva a diváci tak v rámci reality show mohli sledovať jej očividnú premenu zo škaredého káčatka. Napriek tvrdeniam, že má za sebou len mini kozmetické zákroky, však niektoré jej fotografie hovoria opak. Tínedžerku Kylie by ste na nich zrejme nespoznali.

Sama so sebou vraj v teenegerskom veku nebola príliš spokojná a tak si ako prvé dala zväčšiť pery. To aj dobrovoľne priznáva, keďže jej úzke pery spôsobovali naozaj komplexy. ,,Á, že som si dala výplne, no nikto ma nikdy nerezal. Rozhodla som sa však pre ich kombináciu s botoxom," vyjadrila sa pre People. Odmieta však, že by mala zväčšené prsia, či upravený nos.

Prečítajte si: Továreň na sny ju pripravila o detstvo: Bella Hadid priznala, čo jej život v tieni slávnej sestry vzal

Veľa sa však špekuluje práve o jej nose. Mnohí tvrdia,  že ho má upravený, no ona to odmieta. Údajne je to len o šikovnosti a dobrej práci s make-upom. 

Čo sa týka prsníkov, tam plastiky rovnako rezolútne odmieta. Tvrdí, že tým, že vekom pribrala, sa jej telo prirodzne mení a to aj v oblasti dekoltu. Odvoláva sa aj na to, že práca s množstvom dobrých maskérov ju naučila klamať líčidlami a vlastným telom.

To, ako to v skutočnosti je, vie zrejme len ona, no faktom zostáva, že je za to neustále v očiach médií. Podstatné však je, že je sama so sebou spokojná.

Mohlo by vás zaujímať: Ako bábika! Pozrite sa, aká kráska vyrástla z dcéry sexi talianskej bohyne Monicy Belluci

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe