Presunúť na hlavný obsah

Okúzľujúca herečka Jennifer Lawrence a jej podmanivá vôňa: Rada sa obklopuje ľuďmi a radostnými chvíľami

Krása

Dior predstavil nový parfum, ktorý sa opäť stal centrom pozornosti. Tento módny dom rozhodne vie, ako pozdvihnúť vôňu na novú elegantnú úroveň a okolo tejto novinky sa už stihla strhnúť celá pozornosť.

JOY znamená radosť. Maličkosť, ktorú samozrejme všetci ovládate. Tá sa však samozrejme spája s ľudskými pocitmi, ktoré sú vyjadrené cez tie najhlbšie emócie. Ktoré veci robia radosť vám? Aké chvíle si chcete uchovať navždy, pretože ste počas nich boli šťastní? Dior JOY ich v sebe spojí a uchová pre vás naveky!

Štedrosť vo flakóne

Vôňa Dior JOY je čistá, štedrá a plná energie. Ovinie sa okolo vás ako jemný hebký závoj. Táto parfémovaná voda je spojením tých najkrajších ingrediencií. Obohatí vás o závan kvetov, citrusových plodov, dreva a pižma. Tóny ruží z Grasse sa spájajú s mandarínkou, jazmínom či bergamotom. 

Dokonalá za všetkých okolností

Herečka Jennifer Lawrence sa do tejto vône zamilovala na prvé privoňanie. Sama je veľkou fanúšičkou života a miluje jeho radostné chvíle. Bežný deň si nevie predstaviť bez dávky smiechu a pozitívnych ľudí, ktorými sa rada aj obklopuje.

Farba radosti

Celý flakón je veľmi jednoduchý, avšak elegantný, presne vypovedá o identite módneho domu Dior. Ružová farba iba podtrháva radosť a ženskosť, ktorá sama srší z vône. Jennifer ju v krásnej kampani prepojila aj s morom. Voda a slnečné lúče sú presne tým dokonalým spojením, ktoré vás v podobe JOY bude sprevádzať aj celú jeseň.

- Najčítanejšie -