Presunúť na hlavný obsah

Na prvý pohľad pôsobia sexi, no i ony riešia vzhľad: S týmito nedokonalosťami sa celebrity nedokážu vyrovnať

Zahraničné celebrity

Hoci mnohé ženy by dali čokoľvek za to, aby vyzerali ako ona, Hailey to tak necíti. Priznala, že prežíva veľa chvíľ, keď sa sama sebe nepáči a aj to, s čím vôbec nie je spokojná.

Aj napriek tomu, že manželka speváka Justina Biebera, nepochybne patrí medzi najkrajšie ženy svetového showbiznisu, ona sama nie je so sebou v niektorých veciach spokojná. Nám sa podarilo zistiť, ktoré partie považuje na sebe za problematické a snaží sa ich skrývať. Myslíte, že má na to dôvod? 

Prečítajte si: Bella Hadid ako najkrajšia žena sveta: Zaslúži si tento titul i napriek údajným plastikám?

S týmto roky bojuje

Hailey Bieber si pripadá, že má veľké boky v pomere k pásu. Už odmalička mala komplexy a snažila sa túto svoju časť tela skrývať. Vyberala si strihy skôr do Á -čka, balónové sukne, rovnejšie jeansy s vyšším pásom.

Dodnes s tým bojuje, no robí maximum pre to, aby sa jej to podarilo aspoň trošku eliminovať. Napríklad vo fitku tejto partii tela venuje zvýšenú pozornosť. A maká na nej každý deň bez výnimky. Má sériu cvikov, zameraných na boky a v tomto si pauzu nikdy nedáva. Aj keď sa jej nechce, premôže sa.

"Och, moje neforemné boky, sú pre mňa absolútnou nočnou morou. Mám ich otrasné. Teda vzhľadom na to, že mám extrémne štíhly pás, boky sú neprimerane široké. No pracujem na tom, aby som to zmenila. Toto je partia tela, s ktorou som bola vždy nespokojná."

Vlasy sú pre ňu kapitolou samou o sebe

Ďalšia vec, s ktorou je plavovlasá Hailey veľmi nespokojná sú vlasy. Má ich skutočne mimoriadne jemné, lámu sa jej a sú pomerne riedke. No a hoci roky túži po dlhých vlasoch, stále sa jej ich nedarí dosiahnuť prirodzenou cestou. Síce podľa rád hairstylistov užíva vitamíny na podporu rastu vlasov, pravidelne ich skracuje a ošetruje, želaný efekt nevie dosiahnuť.  

Mohlo by vás zaujímať: Prirodzená vs. upravená: Ako vyzerajú hollywoodske krásky bez make-upu a retuše?

Jej obľúbený prírodný produkt na korunu krásy je kokosový olej. Aplikuje si ho najmä, ak trávi deň na pláži, slnku, alebo v slanej vode. "Vždy som závidela ženám, ktoré mali dlhé, husté vlasy. To je môj sen, no napriek snahe ho neviem docieliť. Vždy, keď mi vlasy kúsok podrastú, začnú sa štiepiť a lámať. Vlastne s tým mám problém od puberty," prezradila pre magazín People. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe