Presunúť na hlavný obsah

TikTok si už podmaňuje čoraz viac Sloveniek: Jedna z nich sa zapojila do výzvy Jennifer Lopez a čo točia ďalšie?

Slovenské celebrity

Nielen vo svete, ale už aj u nás doma boduje čoraz viac populárna aplikácia TikTok.

Spočiatku jej podľahli predovšetkým mladšie ročníky spoza veľkej mláky. Neskôr si z nej urobili zábavu svetové hviezdy ako Bella Hadid, Hailey Bieber, ale aj latino hviezda Jennifer Lopez. A dnes je veľmi známa a obľúbená už aj u domácich tvárí. Ktoré podľahli TikToku? 

Naty Kerny

Známa influencerka Naty Kerny boduje na Instagrame, ale postupne aj na tejto sieti. No narozdiel od svetových celebrít svoje profily nemá prepojené, takže si ju musíte cielene vyhľadať v tejto aplikácii. Jej profil nájdete pod menom Na TY a ku dnešnému dňu má už viac ako 5.000 sledujúcich, čo je na slovenské pomery veľmi slušné. Príspevky Naty Kerny sú zamerané predovšetkým na fashion videá, prostredníctvom ktorých sa snaží ženy inšpirovať, ale nájdete u nej aj beauty tipy a rady. Naty dokazuje, že i táto aplikácia má potenciál a priestor na iné veci, ako len zábavné videá. 

Neprehliadnite: Rozhovor s Naty Kerny: Romantické chvíle sú pre mňa väčším znakom lásky ako oddávací papier

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Naty (@natykerny),

Yasmine Taty

Bývalá slovenská vicemiss, tanečníčka a dvojnásobná mamička Yasmine Taty, si tiež našla záľubu vo vytváraní videí. A to nie len na populárnom Instagrame, ale taktiež podľahla TikToku. Narozdiel od Naty, jej videá sú prevažne pohybového charakteru. Sympatická tanečnica tak poteší nejedného mužského obdivovateľa. A aj ona, ako mnohé svetové celebrity, sa napríklad počas dlhej karantény zapojila do výzvy umelkyne Jennifer Lopez. A takto to dopadlo. 

Prečítajte si: Rozhovor s misskou Bronislavou Gregušovou: Aké sú jej plány so slávnym snúbencom z telenovely Mariom Cimarrom?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa YASMINE (@yasmine_taty),

Soňa Skoncová

Vždy vysmiata moderátorka Soňa Skoncová priznala, že práve TikTok je jej novou vášňou. Miluje túto aplikáciu natoľko, že jej na nej asi najaktívnejšia zo známych Sloveniek. A aké videá fanúšikom ponúka? No hlavne zábavné. Soňa je človek, ktorý miluje zábavú, vždy vystupuje uvoľnene a presne také sú aj jej príspevky. Niet sa čomu čudovať, že ju toľko ľudí zbožňuje. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Emma Drobná

Najsledovanejší slovenský párik v zložení Emma Drobná a Filip Šebo sú jednoducho zohratá dvojica. Dokazujú to aj ich videá na TikToku. Vytváraním spoločných videí si aj oni krátili čas v karanténe a zdá sa, že majú toho naozaj veľa spoločného. Napríklad i to, že sú obaja veľmi tanečné zdatní, čo poviete? 

Mohlo by vás zaujímať: Dostaňte sa pred letom do formy: Skúste overené cviky Tatiany Židekovej pre sexi bruško a krajšie nohy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa 3boy (@sebofilip),

Používate aplikáciu TikTok?

spolu hlasovalo 424 ľudí

Áno
40
Nie
121

- Najčítanejšie -