Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie mamičky a ich kočíky: Twiinska Daniela tip top krátko po pôrode či manželka MMA bojovníka Attilu Végha

Slovenské celebrity

Tento rok je doslova babyboom v česko-slovenskom šoubiznise a my sme sa preto pozreli na známe Slovenky a Češky, ktoré sa len nedávno stali mamičkami. V akých kočíkoch vozia svoje ratolesti?

Babyboom v česko-slovenskom šoubiznise je v plnom prúde a zatiaľ čo niektoré známe krásky majú krátko pred pôrodom, iné sa už niekoľko dní či mesiacov tešia zo svojich prvorodených detičiek. A o tom, že týchto známych mamičiek je tento rok naozaj dosť, svedčia aj nasledovné zábery. 

My sme boli zvedavé, po akých kočíkoch siahli tieto známe tváre a ako si užívajú prvé chvíle s ich vysnívanými detičkami.

Prečítajte si: Účes ponytail bude veľkým letným hitom: Takto ho nosí Andrea Verešová, Alexandra Orviská je v ňom priekopníčkou

Daniela Nízlová

Speváčka Daniela Nízlová nedávno porodila dcérku Lindu. Brunetka so svojím partnerom, futbalistom Stanislavom Lobotkom žije v Taliansku. Daniela zverejnila fotografiu s kočíkom pri mori, kde jej to ako čerstvej mamičke veľmi pristalo. Krásna mamička si svoje materské povinnosti doslova vychutnáva a je úplne rozžiarená. Siahla po značke Myjoolz a takto pekne sa zladila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Ivana Gáborík

Bývalá tanečnica Ivana Gáborík bola počas tehotenstva a pôrodu jednou z najsledovanejších mamičiek. Krátko po pôrode si vychutnávala prvú prechádzku s manželom, hokejistom Mariánom Gáboríkom a ich dcérkou, ktorá dostala meno Bella. Ivana zaujala kočíkom značky Ferrari. Známu blondínku sleduje množstvo fanúšičiek práve kvôli životnému štýlu. Ivana kombinuje drahšie kúsky s dostupnejšími a aj preto patrí medzi najobľúbenejšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Natália Végh

Manželka MMA bojovníka Attilu Végha Natália Végh priviedla na svet synčeka, ktorý dostal meno po otcovi. Malý Attila sa vyváža v štýlovom kočíku Bugaboo Fox, ktorý patrí medzi najkomfortnejšie. Blondínka sa popri mamičkovských povinnostiach v rýchlosti venuje aj sebe a cvičí. V športovej rodine to inak ani nejde a malý Attila zrejme pôjde čoskoro v ich šľapajách.

Neprehliadnite: Dominika Navara Cibulková krátko pred pôrodom: Baby shower malého Jakubka v štýlovom duchu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Végh (@natalindri),

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová, ktorá tento rok porodila krátko pred finále československej SuperStar sa včera takisto pochválila roztomilým záberom pri kočíku s malou Rumiou. S partnerom, Makhmudom Muradovom, ktorý je zápasník v MMA siahli po rovnakom type kočíku ako spomínaný Attila Végh v komplet sivom prevedení.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Aneta Vignerová

Bývalá Miss Aneta Vignerová, ktorú môžete poznať ako múzu slovenského módneho návrhára Michaela Kováčika, odložila na chvílu modelkovskú kariéru a venuje sa novonarodenému synčekovi Jiřímu. Otcom je úspešný scenárista Petr Kolečko. Brunetka je verná štýlovému kočíku Egg a v športovom duchu v civile jej to pristane rovnako ako na móle.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Vignerova (@anetavignerova),

Alena Šeredová

Modelka Alena Šeredová len pred pár dňami porodila v Taliansku, kde žije so známym biznismenom a bankárom, dcérku Vivienne Charlotte. Ku dvom starším bratom tak pribudlo dievčatko a brunetka sa opäť teší z mamičkovských povinností, tentokrát o čosi iných, keďže všetko sa točí okolo malej princezničky. Tá sa vozí v kvetovanom kočíku Cybex a takisto v čiernom od Egg a musí sa cítiť doslova ako v rozkvitnutej záhrade.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alena Šeredová (@alenaseredova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus