Presunúť na hlavný obsah

Krásna Monika Bagárová sa stala prvýkrát mamou: Prvá foto dcérky, meno dostala po tejto žene z rodiny!

Zahraničné celebrity

Speváčka a porotkyňa SuperStar Monika Bagárová priviedla na svet dlhoočakávanú dcérku. So zápasníkom MMA Makhmudom Muradom neskrývali dojatie a lásku. Pozrite si prvé foto z pôrodnice!

Speváčka Monika Bagárová, ktorá aktuálne zasadla aj do porotcovského kresla Superstar sa ešte len v nedeľu objavila v priamom prenose a pár dní na to porodila. Len pred pár hodinami priviedla na svet svoju dcérku.

Prečítajte si: Najkrajšie slovenské a české celebrity, ktoré sú v očakávaní. Kde tohto roku priletí bocian?

Netradičné meno so silným posolstvom

Monika Bagárová si tehotenstvo doslova užívala a pred svojimi fanúšikmi od začiatku nič neskrývala. Vie totiž, že sú medzi nimi mnohé slečny a dievčatá, ktoré sa rady inšpirujú a je preto pochopiteľné, že ich zaujímal nielen celý priebeh tehotenstva, ale aj zariaďovanie izbičky pre budúcu princezničku.
Monika len prednedávnom ukázala krásne ružové kráľovstvo a pozornému oku už vtedy neuniklo písmeno R. Fanúšičky preto začali tipovať, aké dá asi meno svojej dcérke a bolo jasné, že to bude práve začínať na písmeno R. Niektoré tipovali Ruth, ale tak to nakoniec nebolo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Tak sa aj napokon stalo a Monika dnes ráno zverejnila záber priamo z pôrodnice, kde so svojim partnerom, profesionálnym zápasníkom MMA Makhmudom Muradovom neskrývajú slzy šťastia a dojatia. Zo svojej lásky sa tešia a mnohých dojal aj výber mena. Dvojica sa rozhodla pre meno Rumia podľa mamy Makhmuda Muradova. Monika na svojej sociálnej sieti neskrývala vďačnosť: „Nič viac neexistuje, najkrajší pocit na svete moja rodina moje lásky. Ďakujem pane bože za ten najkrajší dar. Rumia Muradova 27.5.2020 @makhmud_muradov milujem ťa“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

 

„Slová nie sú potrebné. Máme ju, Rumia Muradova. Ďakujem láska,“ pochválil sa hneď aj hrdý otecko, ktorý bol Monike oporou a na svoje lásky sa nesmierne tešil.

Rodinke blahoželáme a želáme veľa zdravia!

Neprehliadnite: Dominika Navara Cibulková krátko pred pôrodom: Baby shower malého Jakubka v štýlovom duchu

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus