Presunúť na hlavný obsah

Rozhovor s misskou Bronislavou Gregušovou: Aké sú jej plány so slávnym snúbencom z telenovely Mariom Cimarrom?

Slovenské celebrity

Krásna Slovenka sa dostala do povedomia po tom, ako sa zúčastnila súťaže krásy. Dnes žije rozprávkovým životom - cestuje po svete, užíva si život a po jej boku stojí jeden z najkrajších chlapov sveta, herec Mario Cimarro.

Slovensko vás prvýkrát zaregistrovalo na súťaži Miss. Pamätáte si na moment, keď ste sa do tejto súťaže prihlásili? Čo ste od nej očakávali?

Pamätám si to celkom presne, keďže každý rok ma niekto z môjho okolia nabádal, aby som sa prihlásila, ale ja som mala stále nejakú výhovorku. Prišiel však vek, kedy som mala poslednú možnosť prihlásiť sa, a tak som sa nakoniec odhodlala a vyšlo to. Na prvý kasting so mnou išla ako morálna podpora kamarátka, ktorá sa na Miss v roku 2008 dokonca aj umiestnila. Zaujímavé bolo to, že som zhodou okolností dostala také isté poradové číslo ako ona vtedy, 7 rokov dozadu.

Čo sa týka očakávaní, tak tie boli veľké. Ani nie tak čo sa však umiestnenia týka, nakoľko som od 16-tich rokov robila modelku, chcela som sa skôr viac zviditeľniť, vydať knihu, robiť moderátorku, spoznať nových ľudí a tak ďalej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Plánovali ste sa venovať teda aj žurnalistike. Kedy sa vlastne tieto plány zmenili? Teraz ste sa tohto sna v podstate na istú dobu museli vzdať...

Áno, plánovala som. Dokonca som urobila pár rozhovorov so známymi ľuďmi na rôznych eventoch či v štúdiu. Neskôr som stážovala v spravodajstve v známej slovenskej televízii, potom však prišla Miss a času bolo čoraz menej. V tom období som taktiež bývala viac-menej v Prahe. Po spomínanej súťaži som dostala ponuku zúčastniť sa súťaže Face of Fashion TV, kde som sa umiestnila vo finálovej trojke. Bola to príjemná a zaujímavá skúsenosť. Hoci mi pribudli modelingové ponuky na Slovensku, osud to zariadil tak, že som nakoniec začala cestovať. Našla som svoj nový sen a plním si ho už niekoľko rokov.

Neprehliadnite: Vinczeovci oslávili tretie výročie svadby: Toto sú veci, ktoré sa od známeho páru môžeme učiť

Plní sa vám naozaj ukážkovo - nedávno ste sa presťahovali za svojím snúbencom, hercom Mariom Cimarrom. Ako dlho ste sa rozhodovali spraviť toto dôležité rozhodnutie a čo všetko ste na Slovensku zanechali?

Nerozhodovala som sa vôbec, hneď som vedela, že idem. Aby som uviedla veci na správnu mieru - toto totiž nie je prvýkrát, čo som niekam odišla na dlhšiu dobu. Prvýkrát to bolo asi najťažšie alebo možno najdivnejšie pre mňa, keďže som sa rozhodla presťahovať natrvalo a to do Anglicka. Vydržalo mi to síce iba pol roka, ale bolo to v poriadku, keďže som každý druhý mesiac chodila domov. Potom som zakotvila striedavo na Slovensku a v Česku. Nakoniec od 24-ky cestujem po svete pravidelne a na Slovensko sa vraciam iba na pár dní. Po čase som si aj ja, moja rodina a kamarátky zvykli, že po dvoch, troch mesiacoch, som vždy naspäť. Teraz to je trochu iné, ale našťastie máme sociálne siete.

Váš život však teraz vyzerá ako z rozprávky a spolu s Mariom navštevujete azda tie najkrajšie miesta na planéte. Aké destinácie ste už navštívili a ktoré vo vás zanechali najvýraznejšiu stopu?

V prvom rade ďakujem. Momentálne sme v našom milovanom Los Angeles, ale za ten rok a pol čo sme spolu, sme čo-to pochodili. Niekde sme boli na dlhšie, niekde len na výlete. V Madride sme napríklad žili tri mesiace, v Paraguaji, ktorý ma tak veľmi očaril, päť. Precestovali sme ho totiž krížom-krážom, vždy, keď sa nenatáčalo, sme objavovali krásu tejto krajiny.  

Bola som milo prekvapená z Kolumbie, nakoľko neboli moje obavy z kriminality na mieste. Samozrejme, že sú aj miesta, kde sa neodporúča chodiť, myslím si, že to však takto funguje v každej krajine. Tak isto musím spomenúť aj výlet do El Portica na haciendu Elizondovcov zo Skrytej vášne. Bolo to pre mňa vrátenie sa do detstva, keďže som tento seriál pozerávala so svojimi starými rodičmi. Nezabudnuteľné bolo pre mňa aj Buenos Aires, kde som sa zoznámila s úžasným človekom Lorenou Meritano (pozn.redakcie herečka, ktorá si taktiež zahrala v Skrytej vášni)

Určite však musím spomenúť aj vodopády Iguazu v Brazílii, predsa len, tam ma Mario požiadal o ruku. Takto by som však mohla menovať a menovať, keďže každé miesto malo svoje čaro.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

Odkedy sa pohybujete v tejto známejšej spoločnosti, nepochybne musíte riešiť aj médiá... ako ste sa s tým vyrovnali? Ste typ páru, ktorý si stráži súkromie, alebo naopak?

Zatiaľ žiaden problém s médiami nemáme, vždy keď o nás písali, tak len pekne - a to v slovenských aj v zahraničných médiách. Z času na čas sa v latinskoamerických médiách objaví článok o mne (samozrejme ako o snúbenici Maria), ktorý čerpá z môjho Instagramu, no zakaždým je to pozitívne ladený článok. Dostala som taktiež veľa ponúk na rozhovor, čo si veľmi vážim, ale keďže sa to týkalo nášho súkromia, tak sme odmietli. Nateraz to cítime totiž takto.

Napriek zdržanlivosti je však vidieť, že si skvelo rozumiete, nakoľko v tomto vzťahu doslova kvitnete a vyzeráte čoraz lepšie. Máte nejakú špeciálnu rutinu? Ako vyzerá váš bežný deň?

V prvom rade, ďakujem veľmi pekne. Vážim si to. Veľa času venujem starostlivosti o pleť, keďže je problematická, tiež plávam, bicyklujem a snažím sa aj cvičiť. S Mariom hrávame volejbal, spoločenské hry, alebo spolu pozeráme filmy a seriály. K bežnej rutine dňa patrí aj varenie či upratovanie. Samozrejme som taktiež v dennodennom kontakte s mojou milovanou rodinou a kamoškami.

S tými sa nevidíte, nakoľko v Spojených štátoch stále úraduje koronavírus. Kedy ste sa s nimi naposledy videli a ako to zvládate?

Naposledy som bola doma v auguste 2019 - a to tiež len na necelé dva dni. Takže s rodičmi, s najbližšou rodinou a s kamarátmi som sa nevidela už 10 mesiacov a so sestrou a mojou najlepšou kamarátkou (keďže boli za mnou v Paraguayi) 7 mesiacov. Je to ťažké, nemôcť objať svojich najbližších, ale kontakt cez sociálne siete to aspoň trochu zmierňuje. 

Prečítajte si: Rozhovor s Naty Kerny: Romantické chvíle sú pre mňa väčším znakom lásky ako oddávací papier

Viete si predstaviť, že by ste sa po určitej dobe s Mariom presťahovali na Slovensko?

Ja milujem Slovensko a vždy sa do svojej rodnej krajiny rada vraciam, avšak neviem si predstaviť, že by sme sa na Slovensko navždy presťahovali. Aj keď sa hovorí „nikdy nehovor nikdy“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

23-ročná Broňa mala ambíciu pracovať v médiách a vydať vlastnú knihu. Čo je vašim snom teraz? Chystáte sa skôr usadiť alebo naopak - taktiež v nejakej sfére presadiť?

Sen vydať vlastnú knihu stále pretrváva, i keď som ho trochu odsnula. Mojím snom, ako som už spomínala, a ktorý si priebežne plním, je cestovanie. Usadiť sa, v zmysle mať dieťa, by som samozrejme v budúcnosti chcela a pokiaľ to pôjde, tak naďalej aj cestovať. Momentálne ma bavia sociálne siete Instagram a Tiktok, tomu by som sa chcela venovať aj pracovne.

- Najčítanejšie -