Presunúť na hlavný obsah

Nosia nežné vlny aj divoké kučery. Známe Slovenky nám skučeraveli

Slovenské celebrity

Kučery sú v kurze. Ak hľadáte zmenu a malé oživenie, chyťte do rúk kulmu a inšpirujte sa kučeravými účesmi celebrít.

Magdaléna Šebestová

Modelka zmenila po dlhých rokoch imidž a svoje dlhé vlasy si nechala ostrihať. Nový účes si často upravuje do jemných vĺn a vy si môžete takéto jemné vlny vyčarovať tiež pomocou kulmy či žehličky

Neprehliadnite: Zoom na hviezdnu manikúru: Aké farby nosí na rukách Ivana Gáborík či Soňa Skoncová?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Alžbeta Ferencová

Modelka a speváčka Alžbeta Ferencová sa pred časom rozhodla zbaviť sa dlhých vlasov a svojim prirodzeným kučerám tak dodala poriadnu šťavu! Ak sa bojíte, že dlhým vlnitým vlasom kratší strih nepristane, toto je živý dôkaz, prečo sa nebáť a trochu zariskovať!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zea (@this.is.zea),

Jasmina Alagič Vrbovská

Moderátorka sa nebojí žiadnej zmeny. Pred svadbou s raperom Rytmusom si svoje tmavé vlasy nechala zosvetliť a zostrihať. Svoj krátky kučeravý lob účes teraz často strieda s dlhou vlnitou hrivou, a to vďaka šikovným rukám kaderníka, ktorý jej vlasy nadpojí.

Neprehliadnite: Bond girls a red carpet: Katarína Cibulková vie, ako byť dámou v každom veku, dcéra Dominika po zmene imidžu žiari

Veronika Vágnerová Husárová

Kráľovnú premien, modelku Veroniku Vágnerovú Husárovú sme videli v dlhých, krátkych, blond aj tmavých vlasoch. Romantické vlny, ktoré obľubuje v poslednej dobe, z nej robia nežnú krásku.  

 

Ivana Gáborík

Známa tanečníčka a podnikateľka tiež prepadla trendy účesu bob, ktorým ešte viac zvýraznila svoje prirodzene vlnité vlasy v platinovom odtieni.

Neprehliadnite: Majú malé deti, no na cvičenie nezaháľajú: Katarína Sagan a TRX cviky, Mária Bartalos elegantne na stuhách

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Yasmine Taty

Čerstvá mamina dvojičiek a krásna modelka  je na svoje prirodzené kučery právom hrdá a patria k jej poznávaciemu znameniu. Starať sa o takúto korunu krásy však určite nie je jednoduché, a tak si modelka kučierky občas nechá zapliesť do copíkov a má po starostiach.

Ktorej kráske pristanú vlnité vlasy najviac?

spolu hlasovalo 604 ľudí

- Najčítanejšie -