Presunúť na hlavný obsah

Štvorica hollywoodskych hviezd, ktoré vedia starnúť s gráciou: Za vek ani vrásky sa nehanbia a idú príkladom

Zahraničné celebrity

Mnohé ženy sa starnutia boja ako čert kríža. A preto robia všetko, čo je v ich silách a najmä v silách ich plastických chirurgov, aby sa udržali vo forme a žiadané ešte nejaký ten čas. No nájdu sa medzi nimi aj také, ktoré sa rozhodli nechať všetko na matku prírodu, alebo vedia odhadnúť mieru kozmetických zákrokov tak, aby vyzerali prirodzene.

Je to len číslo

Monica Bellucci, Helen Mirren, Julianne Moore či Juliette Binoche. Všetky tieto dámy majú po päťdesiatke a svoje vrásky hrdo ukazujú. Nebudeme tvrdiť, že na svoj vek nevyzerajú, to áno, ale čo je dôležité, nehanbia sa zaň! A niektoré z nich vyzerajú predsa len o niečo mladšie práve preto, že sa nesnažia oklamať prírodu. 

Monica Bellucci

Talianska modelka a herečka, Monica Bellucci, je aj dnes veľmi žiadaná a považovaná za sexymbol. A to aj napriek tomu, že tento rok oslávi 56-te narodeniny. Temperamentná kráska, múza talianskeho dua Dolce&Gabbana, naposledy zahviezdila na filmovom plátne ako Bond Girl (najstaršia), no mnohí sa zhodli aj na tom, že ako najsexi. Vo filme dokázala konkurovať aj o polovicu mladším kolegyniam.

Prečítajte si: Svadbou spečatili svoju lásku: Slovenka Yaya Košíková povedala áno o 20 rokov staršej snúbenici

Julianne Moore

Takmer 60-ročná herečka Julianne Moore vyzerá minimálne o 20 rokov mladšie, a to hlavne preto, že sa nikdy nesnažila oklamať prírodu. Nejde proti nej, ale s ňou. Julianne je preto stále veľmi žiadaná aj ako tvár beauty spoločnosti L´Oréal Paris a dokazuje tak, že i na prahu šesťdesiatky môžete byť v spoločnosti svetových topmodelilek a vyzerať dychberúco. 

Juliette Binoche

Juliette Binoche je presne tou osobou, pri ktorej sa nám nechce veriť, že už má tiež 56 rokov. Rodená Francúzka a držiteľka Oscara za úlohu vo filme Anglický pacient, má sexepílu na rozdávanie. Pravidelne sa objavuje na rôznych spoločenských akciách, kde určite každému svojim zjavom vyráža dych. Francúzky sa vedia nielen dobre obliekať, ale zrejme aj oklamať čas.

Mohlo by vás zaujímať: Táto žena svojím vekom a vzhľadom popiera zákony prírody: Povedali by ste, že má 66 rokov?!

Helen Mirren

Helen Mirren nemožno neobdivovať. Kde sa zjaví, tam púta pozornosť a zatieni aj mladšie kolegyne. Tento rok oslávil britská herečka už sedemdesiate piate narodeniny! A verte, že do dôchodku sa nechystá. Práve naopak! Nakrúca jeden film za druhým a nevynechá žiadnu akciu, kde svojím optimistickým úsmevom nakazí všetkých, ktorí určite pri pohľade na Helen idú puknúť od závisti. A my tiež.

Neprehliadnite: Elle MacPherson má v 56 rokoch stále jedno z najsexi tiel sveta: Vďačí za to predovšetkým tejto rutine

Podstúpili ste nejakú úpravu, aby ste vyzerali mladšie?

spolu hlasovalo 370 ľudí

Áno
62
Nie
308