Presunúť na hlavný obsah

Táto žena svojím vekom a vzhľadom popiera zákony prírody: Povedali by ste, že má 66 rokov?!

Zahraničné celebrity

Modelka, ktorá bola na vrchole kariéry v 70-tych rokoch minulého storočia, má aj dnes čo ponúknuť. Christie Brinkley ukazuje, že aj s vyšším vekom, môžete mať dostatok sexepílu.

Zastavila čas?

Keď bola Christie na výslní, bola považovaná za najkrajšiu ženu sveta. A svoj pôvab a šarm si naďalej zachováva, i keď od čias, kedy bola tvárou magazínu Sport Illustrated, ubehlo viac ako 50 rokov. Bývalá modelka Christie Brinkley má dnes 66 rokov a pri pohľade na ňu sa každý musí pýtať len na jedno, "zastavila čas"?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

Žiadne čary za tým však nie sú. Christie jednoducho dokazuje, že keď máte správnu životosprávu, viete dokázať niečo podobné. Kľúčovým je pre ňu po celý život hlavne pohyb, bez ktorého si nevie predstaviť svoj deň. A pri pohľade na jej postavu je každému jasné, že to, čo hovorí, jednoducho funguje

Neprehliadnite: Jennifer Aniston priznala psychické ťažkosti. Už roky navštevuje terapeutku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

Súčasťou jej života je predovšetkým štvrťhodinková fitness rutina, ktorú poctivo dodržiavala aj posledné mesiace. Keďže má posilňovňu doma, žiadne výhovorky neplatia. Christie cvčí predovšetkým silové tréningy, ktoré krásne vytvarujú vaše svaly. Medzi jej obľúbené športy patrí napríklad aj surfovanie, rafting, beh po pláži. Jednoducho akýkoľvek pohyb môžete vykonávať, tak ho vykonávajte. To je filozofia tejto sympatickej blondíny. 

Mohlo by vás zaujímať: Z dcéry Michaela Douglasa a Catherine Zeta-Jones je veľká kráska. Bude nasledovať Carys kariéru svojich rodičov?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

Mamička troch detí však priznáva, že za zdravý a mladistvejší vzhľad vďačí aj predovšetkým joge a vegetariánstvu, ktoré sú jej súčasťou dlhé roky. Všetky jej "tajomstvá" môžu obdivovateľky nájsť napríklad v knihe s názvom Timeless Beauty, v ktorej ženám radí, ako zostať krásna a fit. A ešte raz musíme opakovať, že pri pohľade na ňu je naozaj jasné, že vie, ako na to. 

Prečítajte si: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Christie Brinkley (@christiebrinkley),

- Najčítanejšie -