Presunúť na hlavný obsah

Najprestížnejšie modelky sveta si prešli viacerými plastikami. Pozrite sa, ako vyzerali predtým, než vystúpili na mólo

Zahraničné celebrity

Značka spodnej bielizne má okrem miliónových ziskov vo svete šoubiznisu aj veľmi dôležité meno. Ženy, ktoré si zvolia ako svoje modelky, sa totiž automatiky stávajú slávnymi a sú akýmsi symbolom dokonalosti. Nie všetky však na začiatkoch svojej kariéry vyzerali tak, ako teraz.

Bella Hadid

Zrejme najznámejším anjelikom Victorie's Secret je modelka Bella Hadid. Tá síce akékoľvek vylepšenia popiera, no viacerí odborníci, ako aj fotografie z minulosti, tvrdia pravý opak. Belle výrazne vystúpili lícne kosti a taktiež má užší nos. Modelka to všetko však pripisuje dospievaniu a dodáva, že sa skalpelov a celkovo operácií bojí. Zrejme sa však nenájde nikto, kto verí v prirodzení transformovanie bežne vyzerajúceho dievčaťa na jednu z najkrajších a najlepších modeliek na svete.

Prečítajte si: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

Kendall Jenner

Aj keď je pravdou, že Kendall zo všetkých svojich sestier podstúpila najmenej zmien, v skutočnosti má aj ona za sebou niekoľko estetických zákrokov. Na rozdiel od svojej mladšej sestry Kylie však žiaden nepriznala verejne. Fanúšikovia si však všimli, že aj u nej nastalo zopár zmien a ako prvé bijú do oči jej plnšie pery, ale aj viditeľne užší nos. Možno práve tieto detaily pomohli modelke z rodu Kardashian stať sa najznámejšou svetovou modelkou.

Elsa Hosk

Obľúbená blonďavá modelka pochádza pôvodom zo Švédska. Spočiatku bolo jej ambíciou venovať sa basketbalu, no jej tvár zaujala natoľko, že tento sen ustúpil do úzadia - a na prvé miesto sa dostal modeling. Zdá sa, že práve toto bola jej najlepšia voľba. Netrvalo totiž dlho a Else sa dostalo najväčšej prestíže, keď si ju medzi svojich anjelikov vybrala obľúbená značka. Na poslednej prehliadke sa jej dostalo pocty predviesť aj najdrahšiu podprsenku. Napriek svojej prirodzenej kráse si však musela dopomôcť aj ona - nechala si zvýrazniť lícne kosti a upraviť pery.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ _celebrities_before_after_,

Candice Swanepoel

O čosi výraznejšiu premenu podstúpila juhoafrická modelka Candice, ktorá je v tíme anjelikov už 10 rokov. Za svoju aktívnu kariéru sa jej dostalo cti otvoriť prvú kanadskú prevádzku Victoria's Secret, ale aj predviesť najdrahšiu podprsenku, ktorej hodnota sa vyšplhala na neuveriteľných 10 miliónov dolárov. Pravdou však je, že modelka podstúpila zrejme najviac premien - nechala si vyplniť bradu, pery a zároveň upraviť nos. Na tému estetických úprav je však háklivá a otvorene o nich nerozpráva.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa @ _celebrities_before_after_,

Neprehliadnite: 50-tničky, ktoré patria medzi tzv. šoubiznisové zlatíčka: Čo robí tieto hollywoodske ženy také obľúbené?

Adriana Lima 

Jedna z najkrajších a najikonickejších modeliek sveta si k sebavedomiu a k lepšiemu výzoru dopomohla ešte počas svojej aktívnej kariéry. Adriana si okrem silikónov dopriala aj vylepšenie pier - konkrétne tej hornej, ktorá bola oproti dolnej príliš úzka. Napriek týmto zákrokom však Adriana pôsobí prirodzene a presne tak by to malo aj vyzerať.  Aj keď bude o rok oslavovať už 40-tku, stále by mohla tromfnúť o polovicu mladšie kolegyne.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe