Presunúť na hlavný obsah

Diétny plán Belly Hadid: Ako sa stravuje známa modelka? Vďaka tomuto môžete mať úzky driek aj vy

Zahraničné celebrity

Bella Hadid sa môže pýšiť naozaj úzkym driekom. A to napriek tomu, že miluje jedlo.

Bella Hadid je momentálne jednou z najúspešnejších modeliek súčasnosti. Milujú ju dizajnéri, stylisti a módni redaktori. A prečo aj nie. Bella má postavu, ktorá sa trochu vymyká stereotypu. Má ženské krivky, no zároveň ploché bruško a úzky pás. 

No nie je to len o genetike. Bella si však nezakladá na prísnych diétách, ale skôr vyváženosti. Má zaužívanú fitness rutinu, vďaka ktorej si môže občas dopriať nejaké tie neresti. Pre magazín People prezradila, že jej nerobí problém dať si napríklad pizzu alebo hranolky, ale na čo si musí dať veľký pozor, je čas. Pretože ten rozhoduje o všetkom. 

Mohlo by vás zaujímať: 6 stravovacích pravidiel Gisele Bündchen: Vďaka tomuto má tesne pre 40-tkou obdivuhodnú figúru a bezchybnú pleť

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella(@bellahadid),

V minulosti si však aj ona prešla prísnymi diétami, a to hlavne kvôli tomu, že sa popri svojej sestre Gigi Hadid cítila veľmi neatraktívne. Modelka, ktorá sa síce verejne pýši prirodzenosťou (i keď mnohí plastickí chirurgovia sa zhodujú na tom, že pár zákrokov už má za sebou) sa však netají tým, že si stráži tri zásadné veci: 

1. Veľkosť porcií

Ďalšia rozhodujúca vec, ktorá pri veľkosti drieku a brucha zohráva veľkú úlohu. Bella odporúča nekonzumovať mäso vo väčšej veľkosti ako je vaša dlaň. Cukrov by ste nemali mať napríklad viac ako je vaša päsť a tukov zase ako váš palec.

Prečítajte si: Hollywoodske hviezdy PRED a PO úprave: Obdivuje ich celý svet, no v civile sú aj ony len obyčajné ženy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella(@bellahadid),

2. Čas

Ako spomíname vyššie, práve čas je to, na čom si zakladá Bella najviac. Je trikrát denne:

  • na raňajky si dopraje čokoľvek, na čo má chuť
  • na obed si dá najčastejšie nejakú polievku a zeleninu. Vyhýba sa však ťažkým a smaženým jedlám, ktoré človeka zasýtia na chvíľu a skôr unavia
  • večer stavia opäť na ľahších jedlách - ryža, zelenina alebo ryba

3. Pitný režim

Otrepaná vec, ktorá však zaručene funguje. Mnohí odborníci sa zhodujú na tom, že pitný režim celkovo ovplyvňuje proces chudnutia a pomáha dostávať sa rýchlejšie do formy. A ak je toto i vaším cieľom, tak rozhodne by ste nemali pitný režim podceňovať. 

Neprehliadnite: Ako jeden z mála párov v kráľovskej rodine majú manželstvo bez afér: Vďaka tomuto našli Kate a William recept na šťastie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bella(@bellahadid),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe