Presunúť na hlavný obsah

Detoxikačný nápoj, ktorý nemá konkurenciu: Kombináciou dvoch surovín dokážeme ovplyvniť to, na aký vek vyzeráme

Zdravie

Dostaňte sa pred letom do čo najlepšej formy a zmeňte svoj vzhľad o niekoľko rokov pomocou kombinácie týchto dvoch surovín bohatých na chlorofyl.

Počas leta sa chceme cítiť čo najlepšie, čo súvisí s tým, že naše telo už nemáme pred očami len my sami, ale aj okolie. To, ako vyzeráme však dokážeme ovplyvniť aj z dlhodobého hľadiska. Vek je len číslo a biologický vek je odraz nášho životného štýlu a teda aj prístupu nás samých k nášmu zdraviu a telu. Kombináciou dvoch surovín, ktorou je zelený jačmeň a chlorella posilníme náš organizmus, vybudujeme si silnejšiu imunitu a tým dokážeme zároveň ovplyvniť aj to, ako sa cítime a vyzeráme. Vďaka ich blahodarným účinkom dokážeme omladiť naše telo i vzhľad a pôsobiť oveľa mladšie, nehovoriac o pocite.

Čítajte tiež: Jedálniček od trénera, ako schudnúť do leta 5 kíl a nepribrať ich späť: Najväčší rozdiel uvidíte hneď na bruchu!

Nápoj z mladého zeleného jačmeňa a chlorelly

Chlorella obsahuje celulózu, vďaka ktorej priaznivo pôsobí na náš tráviaci systém. Detoxikuje telo a vďaka vyváženej strave prispieva k lepšiemu pocitu zo samého seba. Je známe, že nepravidelná strava alebo kalorická strava v nás vyvoláva únavu, problémy so spánkom. Správny životný štýl, zdravá strava a chlorella, naopak, prispieva k zlepšeniu organizmu. Má v sebe bohaté množstvo vitamínov a minerálov, medzi nimi vápnik, železo, zinok, draslík, ale aj vitamíny E a D. Keďže obsahuje chlorofyl, je silným antioxidantom a disponuje protizápalovými účinkami, rovnako tak zlepšuje kvalitu a zväčšuje množstvo červených krviniek. 

Zelený jačmeň má pozitívny vplyv na náš organizmus, ktorý zásobuje poriadnou dávkou energie a vitality. Pôsobí proti voľným radikálom a vďaka jeho pravidelnému užívaniu dokonca biele krvinky  lepšie bojujú proti baktériám a vírusom. Je teda pochopiteľné, že zelený jačmeň prispieva tiež k budovaniu a posilňovaniu imunity. Táto superpotravina takisto obsahuje chlorofyl a množstvo vitamínov a minerálov. Možno spomenúť vitamíny skupín A, B, C, E, K a minerály ako horčík, draslík, vápnik, zinok. Zelený jačmeň je zásadotvorný a tak vyrovnáva hladinu pH, ktorá keď v nej prevažuje kyslosť, náš organizmus je automaticky oslabený. Prirodzene znižuje chuť na sladké, čo ocenia najmä ženy. 

Neprehliadnite: 40 faktov o chudnutí, ktoré by ste mali vedieť: Počas 23 hodín spálite viac kalórií, ako za 1 hodinu cvičenia

- Najčítanejšie -