Presunúť na hlavný obsah

Najväčšiu premenu roka podstúpila táto celebrita: Na foto PRED a PO sa už vôbec nepodobá, kam až je ochotná zájsť?

Zahraničné celebrity

Kráska z klanu Kardashianiek, ktorá bola doteraz zatienená, si pýta pozornosť a zdá sa, že je pre to ochotná urobiť čokoľvek. Napríklad, zmeniť sa na nepoznanie a nie, nie je to len o retuši.

Kto by to bol povedal pred pár rokmi, že klan Kardashianiek bude mať po dlhé roky stále čím zaujať a dokonca rásť na popularite. A to všetko stále len „vďaka“ vzhľadu. Najnovšie sa o slovo a pozornosť hlási Khloé Kardashian. Tá nedávno zverejnila fotografiu, ktorou rozpútala vlnu diskusií.

Čítajte tiež: Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

Premena na umelú bábiku?

Tridsaťpäťročná hviezda reality show už niekoľko rokov prechádza zmenami, podobne ako jej slávnejšie sestry. Zdá sa však, že tieto ženy nikdy nemajú dosť a prechod plastickými operáciami je doslova ich životný štýl. Khloé má totiž celkom zmenené črty tváre a hoci sa to snaží všetko robiť postupne, najnovšia fotografia aj napriek tomu mnohým vyrazila dych. Je to vôbec Khloé alebo je to celé len akási počítačová ilúzia? 

Klohé a jej tím sú však šikovní marketéri a fanúšikov chvíľu nechali v napätí. Potom začala postupne publikovať viac fotografií jej „vylepšeného“ vzhľadu a bolo jasné, že to je skutočne ona.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Poburuje vlastných fanúšikov, no stále ju sleduje viac a viac ľudí 

Jej fanúšikovia sa začala rozdeľovať na tých, ktorí jej fandia a tých, ktorým to už príde priveľa. Na druhej strane, fanúšikovská základňa sa nielen Khloé, ale aj ostatným členkám Kardashian rodu neustále nafukuje a zväčšuje. Mladé dievčatá si o chvíľu ani nebudú pamätať, ako vyzerala pôvodne, už teraz niektoré ani len netušia, že Khloé na začiatku svojej „kariéry“ vyzerala diametrálne odlišne. Nuž, zdá sa však, že tento „trend“ bude naďalej pokračovať a čoraz viac žien aj takých, ktoré len donedávna odsudzovali plastiky a zásahy do tela, si na to zvykajú a neraz ich podstúpia. Čo je však zarážajúce je to, že ide stále viac a viac o mladšie ročníky a teda dievčatá, ktoré sotva dovŕšia prah dospelosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

Neprehliadnite: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

Neunikla im retuš

Keď akákoľvek Kardashianka zverejní fotografiu, je to výzva pre všetkých a po rôznych prešľapoch sa fanúšikovia doslova pretekajú v tom, kto odhalí, ktorá časť je najviac retušovaná. Neuniklo im to ani tentokrát. Dekolt Khloé je totiž zdobený retiazkou a práve na nej chýbala polovica časti. Nuž, Kardashianky si ani z týchto vecí nič nerobia a ich popularita neustále rastie. Kam však budú ich zákroky rásť časom? To je otázka, ktorá zaujíma mnohých. Čo myslíte vy? 

A ako vyzerala Khloé Kardashian na začiatku svojej slávy?

Viac fotografií tejto známej tváre z obdobia, keď vstupovala do vôd šoubiznisu, si nenechajte ujsť v našej GALÉRII.

Kardashianky vyzerali pred 10 rokmi úplne inak ako dnes, spoznávate známe tváre?

Povedali by ste pri pohľade na tieto zábery, že ide o jednu a tú istú osobu?

spolu hlasovalo 467 ľudí

Áno
12

- Najčítanejšie -