Presunúť na hlavný obsah

Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

Zahraničné celebrity

Koľko by ste tipovali žene na úvodnej fotografii rokov? Stavíme sa, že určite nikto z nás by ani len nepomyslel, že by mohla mať 70. Spoznávate, o koho ide?

Americká módna návrhárka Vera Wang sa pohybuje vo vodách módneho priemyslu už niekoľko desaťročí. Najviac sa však preslávila navrhovaním tých najrozprávkovejších svadobných šiat vôbec. 

Čítajte tiež: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa VERA WANG (@verawanggang),

Práve tie ju vyniesli na vrchol medzi skutočné esá. Aj keď jej meno rezonuje v ušiach mnohých, nie všetci vedeli, ako návrhárka vyzerá. A čo je druhoradé, aj to, koľko má vôbec rokov. Čas je neúprosný a my samy sme prekvapené, aké číslo svieti pri žene, ktorá absolútne popiera zákony prírody a drží si kult mladosti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa VERA WANG (@verawanggang),

Má 70, vyzerá o polovicu mladšie, ale jej postoj k športu vás prekvapí 

Ak sa však pýtate na recept alebo čo presne pre svoje telo robí, naša odpoveď sa vám bude zdať byť nespravodlivá. Vera totiž nemá žiadny recept. Ak ste teda čakali, že bude patriť medzi tie ženy, ktoré dennodenne tvrdo makajú na svojej postave alebo objavili tú najúčinnejšiu diétu na svete, sklameme vás. Zrejme ide o genetiku a dar od Boha.

Práve počas karantény Vera začala viac odhaľovať svoje súkromie a hoci na niektorých záberoch ju možno vidieť v športovom, nie je to niečo, čo by obľubovala. Jediná aktivita, ktorú verejne priznala je golf, pri ktorom dokonale zrelaxuje. 

Golf však patrí medzi športy, ktoré na prvý pohľad nevyzerajú náročne, no určité svalstvo pri ňom predsa len zapájate. Nepodceňovali by sme preto jej vyjadrenie, za golfom sa totiž skrývajú pekne vyrysované ramená a ruky. 

Takto vyzerala takmer pred 40 rokmi

Vera publikovala fotografie, ktoré nafotila v roku 1982 pre magazín Vogue. Pri pohľade na ňu však máte pocit, akoby sa čas zastavil a nie, že to je už takmer 40 rokov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa VERA WANG (@verawanggang),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa VERA WANG (@verawanggang),

Čo ju teda drží pri mladosti?

Ľudia, ktorí sa pohybujú v módnom svete si pestujú v sebe mladého ducha. Bez toho, aby sa totiž prispôsobovali dobe, držali s ňou krok v každom veku a boli najlepší v tom, čo robia, to ani nejde. Vera svoju prácu miluje a spojenie toho, že oblieka nevesty je samé o sebe o udržiavaní si mladosti
Popri náročnej profesii však nezabúda na balans, čo je v jej prípade kvalitný spánok. 

Neprehliadnite: Speváčka Adele prešla neuveriteľnou premenou. Vďaka tomuto schudla neuveriteľných 50 kíl

Ako sama priznala, vyhýba sa slnku, a to aj napriek tomu, že má dom na Miami, ktoré je známe práve tými najkrajšími západmi. Vera si je vedomá toho, že práve slnečné žiarenie prispieva k rýchlejšej tvorbe vrások a celkovo k starnutiu pokožky. Najviac to však vidno vždy na tvári. Návrhárka Vera Wang vo svojich 70 rokoch vyzerá skutočne bravúrne, klobúk dolu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa VERA WANG (@verawanggang),

Tipovali by ste žene na fotografii 70 rokov?

spolu hlasovalo 767 ľudí

Áno
60
Nie
707
 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus