Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá šoubiznisová rodinka. Beckhamovci si spolu preskákali neverami, ale aj škandálmi

Zahraničné celebrity

Vo svete šoubiznisu zrejme nie je rodina, ktorá by držala pri sebe silnejšie než Beckhamovci. Práve preto sú napriek všetkým škandálom symbolom silnej rodiny.

Napriek tomu, že za svojich čias patril David Beckham k najznámejším anglickým futbalistom, nemožno povedať, že jeho meno by nieslo silnú nálepku aj po skončení športovej kariéry. V sláve mu totiž nepochybne pomohla aj svadba so speváčkou zo Spice Girls, Victoriou Addams. Dvojica sa od momentu, čo sa spolu na verejnosti začala ukazovať, získala nálepku akého si prominentného páru, ktorý je stelesnením rozprávkového života. Obidvaja mali totiž vlastnú slávu, peniaze, prestíž a v tom čase boli dokonca považovaných za sexsymbolov, po ktorých opačné pohlavie šalelo. 

Na rozdiel od iných prominentných párov sa však na Beckhamovcoch cení fakt, že od momentu, kedy si povedali svoje áno - v roku 1997, sú stále spolu. Manželia majú štyri deti - troch chlapcov; Brooklyna, Romea a Cruza a dcérku Harper Seven. Práve tá ich vzťah nepochybne drží pokope najmä v časoch, keď im synovia pomaly odlietajú z hniezda. Zaujímavosťou na rodinke je aj to, že sa napriek všetkému stretávajú a sviatky trávia výlučne spolu - či už sa jedná o oslavu Vianoc či nového roka. Beckhamovci sú tak nepochybne ukážkovou rodinkou, akú si zrejme praje mať každý. 

Prečítajte si: V kapele nebola preto, aby spievala. Victoria Beckham otvorene o Spice Girls

Recept na šťastné manželstvo

V médiách sa niekoľkokrát objavila správa o tom, že práve bývalý futbalista by mal byť svojej manželke neverný. Jednou z mileniek mala byť známa britská pártygirl Lady Mary Charterisová, ktorá sa okrem iného živí ako modelka. Od Davida je takmer o polovicu mladšia. K tejto, ale ani ďalším špekuláciam sa Victoria do dnešného dňa priamo nevyjadrila, práve naopak. Vie, že ak by na ne reagovala, rozpútala by vlnu špekulácií, ktorú by len horko ťažko zastavila. Dvojica sa namiesto toho začala spolu viac objavovať na verejnosti, čím všetky pochybnosti zmietli zo stola a to, či bol David skutočne neverný bývalej Spice Girl, sa zrejme už nikdy nedozvieme. 

To je práve tajomstvom šťastného manželstva Beckhamových - držať pokope a správať sa ako jeden. Práve v tomto štýle sa Victoria snaží vychovávať aj svoje deti. „Nie sme len jednotní, ale stále sa snažíme ísť deťom príkladom. Sme však veľmi prísni rodičia, obaja. Chceme, aby mali naše deti slušné spôsoby, a tak im nastavujeme hranice,'' prezradila pre magazín Elle Victoria.

Problémový synáčik 

Zdá sa, že toto sa im však nie tak celkom podarilo. Ich najstarší syn Brooklyn je totiž povestný svojimi škandálmi a problémami, ktoré za svoj pomerne krátky život stihol povyvádzať. Jedným z jeho najväčších škandálov bolo zrejme, keď ho paparazzi prichytili bozkávať sa s playmate modelkou - aj keď bol v tom čase zasnúbený s herečkou Chloe Moretz. Škandalózna bola aj jeho prvá fotografická výstava a vydaná foto kniha, ktorú presadzoval za umelecké dielo. Viacerí známi fotografi a umelci však jeho tvorbu označili za prvoplánovú, komečnú a nekvalitnú - a práve vďaka tomu vznikli špekulácie, že sa na prestížnu vysokú školu v New Yorku so zameraním na fotografiu dostal práve vďaka peniazom.

Jeho problematické vzťahy však pokračovali aj naďalej - povestné boli napríklad hádky s ďalšou bývalou snúbenicou Hanou Cross, s ktorou randil pred dvoma rokmi. Dvojica sa nemala problém hádať pred paparazzmi ani na vážených akciách, čo samozrejme vrhalo na rodinu Beckham zlé meno. Mladý Brooklyn bol tak posadený na koberček a rodina mu musela dohovoriť. Napriek tomu sa však k správaniu svojho syna nikdy nevyjadrili - a ako to už býva zvykom, radšej ospevovali jeho dobré stránky a fungovali naďalej ako dokonalá rodinka. Otázne je, či to bude fungovať aj naďalej - Brooklyn má po svojom boku teraz už tretiu snúbenicu, herečku a dcéru miliardára Nicolu Peltz.

Neprehliadnite: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

- Najčítanejšie -