Presunúť na hlavný obsah

Raňajkujte ako Victoria Beckham: Nielenže vás táto denná porcia zdravia zasýti, ale pomôže aj k vytúženej figúre

Zahraničné celebrity

Sympatická Victoria Beckham sa o svoje telo príkladne stará. A za najdôležitejšie jedlo dňa považuje raňajky. Ako vyzerajú v jej podaní a aké benefity vďaka nim na sebe spozorujete?

Módna návrhárka, podnikateľka a ikona Victoria Beckham, patrí už roky medzi najlepšie obliekané ženy sveta, s absolútne dokonalou figúrou. Za ňu vďačí nielen odriekaniu, striedmejšiemu stravovaniu, ale ja raňajkám, ktoré pre ňu predstavujú skutočný základ dňa. A vôbec to nevníma ako klišé. 

Prečítajte si: Jennifer Aniston priznala psychické ťažkosti. Už roky navštevuje terapeutku

Pripravte si raňajky podľa Victorie

"Keď sa chceme cítiť dobre a hlavne tak aj vyzerať, mali by sme si starostlivo strážiť jedálniček. Nedostatok vitamínov, živín či minerálov, rovnako ako nadbytok tukov a cukrov môže poriadne potrápiť nielen naše zažívanie, ale aj pleť."

"Podľa mňa je strava alfou a omegou všetkého. A raňajky považujem za mimoriaddne dôležité. V tomto duchu vediem od malička ja deti," prezradila pre britský Vogue.

"Zakladám si na zdravých raňajkách a som verná môjmu Cacao crunch. Používam mandle, oriešky, ovos, kakaový prášok, chia semiačka a javorový sirup."

"Všetko len zmiešam v miske, potom položím na plech a pečiem pri 160° C 15 – 20 minút.  Deti to jedia zvyčajne s organickým mandľovým mliekom a lesným ovocím.“

Okrem toho si rodina dopraje aj zelené smoothie, ktoré skvele naštartuje metabolizmus, pomáha rýchľejšie spaľovať tuky a dodáva energiu. Je z kiwi, jabĺk, špenátu, brokolice, chia semienok a citróna.  No a Victoria si vždy dá aj dve lyžice jablčného octu. Ten reguluje hladinu glukózy v krvi, spaľuje tuky, znižuje chuť na sladké a rýchlejšie zhodíte. 

Raňajkový základ podľa Victorie:

  • 2 lyžice jablčného octu
  • domáci Cacao Crunch
  • zelené smoothie

Takéto raňajky vás skutočne zasýtia na dlhú dobu, dodajú telu potrebné živiny, vitamíny a navyše aj eliminujú vašu chuť na sladké počas dňa. 

Neprehliadnite: Nielen vo filme, ale aj v skutočnom živote. Monicu z Priateľov seriálový osud prenasledoval aj v súkromí

- Najčítanejšie -