Presunúť na hlavný obsah

Najzamilovanejšia foto posledných čias: Brooklyn Beckham so svojou láskou pri tejto príležitosti v horúcej vani

Zahraničné celebrity

Najstarší syn Beckhamovcov, Brooklyn Beckham je zamilovaný až po uši. Jeho osudovou ženou sa stala krásna Nicola Peltz, z ktorej nevie spustiť oči.

Syn ikonického páru a ukážkového manželstva Victorie a Davida Beckhamovcov, Brooklyn Beckham je posledné roky pod drobnohľadom médií takmer viac ako jeho slávni rodičia. Nečudo, najstarší spomedzi ich štyroch detí totiž prežíval jeden románik za druhým a spoločnosť bola zvedavá, kto sa napokon stane jeho vyvolenou. 

Prečítajte si viac: Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa s Nicolou už stihol oženiť a údajne čakajú bábätko

Po tom, čo sa tretíkrát zasnúbil, mnohí sa len pousmiali. Krásna „Transformerka“, Nicola Peltz, si však jeho srdce získala doposiaľ najviac a zdá sa, že Brooklyn to s ňou myslí skutočne vážne. Svedčia o tom zamilované fotografie plné vášnivých bozkov a vyznaní, ale aj jeho komentár:

„Krásne výročie, láska. Som ten najšťastnejší muž, keď ťa mám po boku a neviem sa dočkať s tebou zostarnúť a mať spolu rodinu. Milujem ťa najviac.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @brooklynbeckham,

Americká herečka je na pohľad úplne iná ako Brooklynova mama, bývalá Posh Spice a módna ikona, Victoria Beckham. Aj keď sú diametrálne rozdielne, Victoria aj s Davidom a celou rodinou krásnu blondínku prijali medzi rodinu. Slávne osobnosti to majú totiž v láske niekedy náročné – nikdy neviete, či vás dotyčná osoba ľúbi skutočne alebo len pre slávu či majetok. V prípade Nicoly to však o peniazoch nie je. Ona sama totiž pochádza z rodiny multimilionára. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @brooklynbeckham,

Prvé výročie a najzamilovanejšia foto posledných čias

Tou najaktuálnejšou, ktorá obletela svet je z osláv ich prvého výročia. Brooklyn aj Nicola sa pochválili záberom z horúcej vane, kde si vymieňajú zamilované pohľady a vášnivé bozky. Dvojica ihneď vzbudila vlnu gratulácií a aj keď sú najväčšími fanúšikmi ich lásky ich rodičia, vo svete majú čoraz viac priaznivcov tiež. 

Rodina Beckhamových totiž je už roky rokúce ostro sledovanou. Pozornosť sa však čoraz viac sústreďuje aj na ich ratolesti, z ktorých sa postupne stávajú „dospeláci“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @brooklynbeckham,

Mohlo by vás zaujímať: Nosiť vyzývavé modely je znakom neistoty, tvrdí Victoria Beckham: Takto vyzerá šatník femme fatale

Ich vzťah je však pod rúškom tajomstva

V posledných týždňoch kolujú špekulácie o tom, že Brooklyn a Nicola sa tajne zobrali a dokonca aj to, že by mladučká Nicola mala nosiť pod srdcom ich prvého spoločného potomka.

To, či sa tieto klebety zakladajú na pravde alebo nie, ukáže až čas. Brooklyn však nič nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Okolo ich vzťahu teda zostáva isté tajomno, ktoré si nechávajú v súkromí. 

- Najčítanejšie -