Presunúť na hlavný obsah

Nešťastná Jennifer Aniston? Seriálová Rachel randila aj v skutočnosti s dvoma hercami z ikonického seriálu

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že obľúbená herečka má síce šťastie na kariéru, no láska ju už dlhé roky obchádza. Za sebou má totiž niekoľko neúspešných románikov aj s inými hereckými kolegami, než bol Brad Pitt.

Už od momentu, keď sa seriál Priatelia dostal na televízne obrazovky, sa stala herečka Jennifer Aniston akousi ikonou. Aj keď sama mala ťažké detstvo a nikdy sa nepovažovala za dostatočne peknú, svet si myslel pravý opak - doslova z dňa na deň sa americká herečka stala jednou z najkrajších žien na svete. Mnohé ženy sa inšpirovali jej outfitmi, účesmi či celkovým vizuálom. Jej nezvyčajnú krásu však oceňovali aj muži. 

Ešte predtým, než sa Jennifer dala dokopy s hercom Bradom Pittom, si jej srdce získal iný herecký kolega. Bol to práve Tate Donovan, ktorý v seriáli stvárnil postavu Joshuu, muža, do ktorého sa Rachel Greenová platonicky zamilovala na prvý pohľad. V tom čase sa však v skutočnosti už dvojica rozchádzala. „Bol som neskutočne šťastný, že som súčasťou tímu. Jediné, čo škrípalo, bol môj vzťah s Jenn. V tom čase sa totiž náš skutočný vzťah končil a my sme na obrazovkách museli hrať, že sme sa práve stretli a zamilovali do seba. Bolo to ťažké,'' priznal s odstupom času herec pre UsWeekly. Jennifer, tak ako to už u nej býva zvykom, svoje súkromie nekomentovala. Pravdou však je, že táto známosť bola pre ňu viac, než akýsi románik - viaceré zdroje tvrdia, že dvojica bola dokonca zasnúbená. Ich vzťah sa však po troch rokoch rozpadol a aj keď mnohé médiá špekulovali, že to mohlo byť práve kvôli herečkinej kariére, ktorá bola na výslní, nebola to pravda. Dvojica všetky špekulácie poprela s tým, že za ich rozchod nemohol strach zo svadby, možnosť mať deti či spomínaná kariéra. Skutočný dôvod si však chceli nechať pre seba. 

Prečítajte si: Jennifer Aniston priznala psychické ťažkosti. Už roky navštevuje terapeutku

Ďalší pokus 

Už krátko po tom, ako sa dvojica rozišla, našla Jennifer šťastie v náručí iného chlapa- herca Paula Rudda. S tým sa zoznámila o pár týždňov neskôr pri natáčaní iného filmu a dvojica si okamžite padla do oka. „Keď sme boli spolu, cítili sme sa, akoby sme mali opäť dvanásť,'' opisovala svoj vzťah Jennifer pre médiá s tým, že na rozdiel od iných mužov, s Paulom sa cítila uvoľnene a prirodzene. To, kedy krachol tento vzťah však nie je známe. Isté však je, že dvojica sa opäť stretla na natáčaní ikonického seriálu, kde bol opäť expriateľ herečky obsadený do jednej z dôležitých postáv. Tentokrát sa však seriálový Mike, ktorého stvárnil Paul, nestýkal priamo s Rachel, ale s jej dobrou seriálovou kamarátkou Phoebe.

O niečo kontroverznejšie sú ďalšie klebety, ktoré tvrdia, že Jennifer v čase, keď už poznala svojho budúceho manžela Brada Pitta, randila aj s ďalším hereckým kolegom Mattom LeBlancom, Ten stvárnil v seriáli postavu Joeyho, ktorý mal k Rachel taktiež istý čas mimoriadne blízko. Tieto klebety však obidvaja okamžite zamietli...

Neprehliadnite: Nielen vo filme, ale aj v skutočnom živote. Monicu z Priateľov seriálový osud prenasledoval aj v súkromí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe