Presunúť na hlavný obsah

Ak sa ženy nestanú matkami, sú považované za poškodený tovar: Jennifer Aniston roky bojovala s touto nálepkou

Zahraničné celebrity

Hoci sama roky túžila po dieťati, nebolo jej dopriate. A naučila sa tým žiť. Pochopila, že nie každá žena sa musí stať mamou, aby mohla byť šťastná. Hoci spoločnosť v tom stále úplne jasno nemá.

Snažila som sa o dieťa dlho, ale nevyšlo to

Jennifer Aniston sa od nakrúcania kultového seriálu Priatelia takmer nezmenila. Roky pôsobí veľmi nežne, krehko a nádherne. Naozaj doslova žiari. A to dokonca v každom životnom období aj v čase, keď prežívala náročnejšie chvíle. Muži ju milovali vtedy aj dnes. A hoci nemala veľké šťastie v láske, očarila takmer každého hereckého kolegu. A my sa veru ani nedivíme. Hoci krása a talent sú jej veľkou devízou, napriek tomu, sama roky vnútorne bojovala s tým, ako ju každý dehonestoval kvôli tomu, že ešte nie je mamou. 

"Som unavená z toho, ako sa celé roky píše o tom, že nemám deti preto, lebo sa príliš sústredím na kariéru, že som sebecká, že ani vari nechcem byť matkou, čo bolo veľmi nefér. Snažila som sa o dieťa dlho, ale nevyšlo to. No skutočne som si roky kvôli tomu pripadala menejcenná.“

Mohlo by vás zaujímať: Magická svadba a nádherné šaty známej českej influencerky: Takýto deň D by chcela zažiť asi každá žena

"Napokon som však pochopila, že každý na tomto svete máme svoje miesto kvvôli niečomu. A tá moja misia bude zrejme iná ako stať sa matkou. Odkedy som si to vnútorne pripustila, žije sa mi ľahšie," prezradila pre magazín People. 

Skutočnú materinskú lásku mi prejavovala babička, nie mama

Sama Jenn, ako ju familiárne volajú, nemala práve ukážkové detstvo. Narodila sa do rodiny herca Johna Anistona a bývalej herečky a modelky Nancy Dow. Krásna plavovláska vždy priznávala, že  s mamou nemala ideálny vzťah.

„Alfou a omegou jej života bola krása. Bola modelkou, nádherná a okúzľujúca, no ku mne bola na druhej strane veľmi kritická. Neustále mi vyčítala môj nedokonalý vzhľad. Skutočnú materinskú lásku mi prejavovala jedine babička Stella z otcovej strany. To bol môj najbližší človek. Možno aj táto trauma z detstva vo mne utvrdzovala myšlienku, že niekedy je lepšie mamou nebyť.“ 

Jennifer patrí v rámci hollywoodskeho showbiznisu k najskromnejším a najláskavejším ľuďom. Práve tak sa o nej hereckí kolegovia a režiséri vyjadrujú. Má troch psov a konečne je šťastná. Pochopila, o čom je život a že to, ako ho žijete, je len a len vaša vec.

Prečítajte si aj: Chystá sa do chomúta? Najstarší syn Victorie a Davida Beckhama sa už tretí krát zasnúbil

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe