Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Angeliny Jolie a Brada Pitta je už chlapec. Shiloh podstupuje hormonálnu liečbu

Zahraničné celebrity

Len pred niekoľkými týždňami médiámi obehla informácia o tom, že sa biologická dcéra Brada Pitta a Angeliny Jolie rozhodla zmeniť pohlavie. Dnes je už nad slnko jasné, že sa do toho pod vedením Angeliny pustila.

To, že Shiloh sa líši od typických dievčat, bolo jasné už od skorého veku. Samotná slávna dvojica si totiž všimla, že na rozdiel od svojich rovesníkov, krásna Shiloh sa správala viac ako chlapec. Zo začiatku to pripisovali len povahe. Postupom času však bolo jasné, že ich dcéra popiera akékoľvek ženské vlastnosti. „Miluje teplákové súpravy, miluje obleky. Rada sa oblieka ako chlapec. Chce ním byť, tak sme jej ostrihali vlasy,'' vyjadrila sa v dávnejšom rozhovore Angelina. 

Je otázne, ako Shiloh rodičom priznala, že sa cíti viac ako chlapec. Pravdou však je, že aj práve toto rozhádalo hviezdny pár. Podľa viacerých zdrojov z blízkeho okolia rodiny totiž Brad nesúhlasil s drastickou premenou Shiloh na chlapca. „Rada sa správa ako chlapec. Rada o sebe zmýšľa ako o ďalšom bratovi v rodine. Ani ja, ani Brad jej nechceme diktovať ako by sa mala chovať alebo cítiť. Musí na to prísť sama,'' dodala dávnejšie Angelina. Zdá sa však, že Bradove predstavy boli niekde úplne inde a zatiaľ čo sa on s nimi vyrovnával, obľúbená herečka ich zhmotnila.

Prečítajte si: Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová, európska priateľka Brada Pitta?

Hormonálna liečba

Približne pred rokom, v čase, keď mala Shiloh len 13 rokov, sa v médiách objavili správy o tom, že Angelina dovolila svojej dcére podstúpiť hormonálnu liečbu. Tá pomaly zabraňuje prirodzeným zmenám v tele - obmedzuje totiž produkciu ženského hormónu až natoľko, že sa nedostaví menštruácia či zastaví rast pŕs. Mnoho ľudí nad týmto rozhodnutím kývalo hlavou, najmä kvoli nízkemu veku Shiloh, no zdá sa, že herečku skutočne zaujíma len názor jej dieťaťa.

Na to, že hormonálna liečba začala, nedopatrením upozornil herečka Amber Rose. V jednom zo svojich posledných rozhovorov totiž Shiloh nazvala Johnom. Je teda jasné, že so Shiloh je koniec a z dcéry hviezdneho páru je definitívne chlapec. Na rozdiel od Brada po novom Johna podporujú všetci súrodenci„Máme skutočné šťastie. Sme jedna veľká rodina, ktorá si pomáha,'' priznala v poslednom zo svojich vyjadrení Angelina. Práve situácia ohľadom koronavírusu ich spojila a niet pochýb o tom, že sa o tejto téme všetci porozprávali. Nakoľko si však chránia súkromie, je otázne, či sa s takýmito dôvernými informáciami niekedy podelia s verejnosťou.

Neprehliadnite: Prerušovaný pôst podľa Jennifer Aniston: Hoci si ho prispôsobila, má vďaka nemu roky krásnu figúru

- Najčítanejšie -