Presunúť na hlavný obsah

Slovenské celebrity v zákulisí odovzdávania cien OTO. Ako prežívali ceremóniu Vinczeovci či Jasmina Alagič?

Slovenské celebrity

Cez víkend sa už tak, ako kažodoročne, odohrávalo odovzdávanie sošiek OTO pre najpopulárnejšie televízne osobnosti. Tentokrát však trochu v inom duchu. Ako to teda vyzeralo?

Milan Švingál a Jasmina Alagič Vrbovská

Známej moderátorke nerobil spoločnosť jej dobrý priateľ, vizážista Milan Švingál, spoločnosť prvýkrát. Aj tentokrát ju sprevádzal na odovzdávaní cien a ako to už býva zvykom, dvojica sa spolu veľmi dobre bavila. „Konečne sme mali možnosť vyfintiť sa - aj keď stále sedíme v rúškach,'' napísal k fotografii s Jasminou Milan, ktorý sa moderátorke zároveň staral o vizáž. Spoločnosť im pri stole v Národnom divadle robila aj riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Gabriela Drobova (@gabrieladrobova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Milan Svingal (@milanwtf),

Twiins

Na prestížnej udalosti nemohli chýbať ani sestry Nízlové. Aj keď sme pri speváckom due zvyknutí na to, že sa snažia vyzerať rovnako, tentokrát stavili sestry na rozdielne outfity.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins),

Prečítajte si: Červený koberec OTO 2020: Okúzľujúca Marianna Ďurianová, Jarmila Lajčáková-Hargašová vždy ako dáma

Vincezovci

Našu najlepšiu moderátorku, ktorá opäť vyhrala v kategórii Moderátor TV programov, prišiel podporiť jej manžel Viktor Vincze. Dvojica sa nachádzala kvôli opatreniam v televíznom štúdiu, no napriek tomu vyzerali minimálne raz tak skvelo, ako minulý rok. „Národný a môj životný fenomén,'' napísal stroho k fotografii, na ktorej už drží Adela svoje ocenenie v rukách. Nepochybujeme o tom, že je na ňu Viktor nesmierne hrdý.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Počas materskej dovolenky mala svoju premiéru v štúdiu aj redaktorka a moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá napriek tomu, že svoj čas momentálne venuje dcére Sáre a svojej vlastnej talkšou, postúpila do prvej trojky v kategórii Redaktor. „Bolo pre mňa včera bizarné, no krásne medzi kolegami sedieť aj preto, že som rok mimo redaktorčiny, a tak som bola šokovaná, že ma hlasujúci a hlasujúce napriek tomu vybrali do top 3. Mozog mi to neberie, ale srdce ďakuje!'' prezradila fanúšikom na sociálnej sieti s tým, že napriek improvizovaným podmienkam si pobyt v štúdiu s kolegami, odkiaľ sledovala aj moderovanie svojho manžela Sajfu, poriadne užila.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markiza #tvmarkiza (@tvmarkizaofficial),

Mária Čírová

Slovenská speváčka sa na odovzdávaní cien objavila len na skok. Dôvodom bolo nie len dodržiavanie hygienických opatrení, ale aj jej niekoľkotýždňový synček Ruben. Napriek krátkemu momentu však možno dodať, že Mária skutočne zažiarila - a naozaj je neuveriteľné, že ešte pred pár mesiacmi mala tehotenské bruško. „Že sú mi už tie šaty zase dobré? Ženské telo je naozaj naozaj naozaj neuveriteľné,'' uviedla k fotke, ktorú zhotovila krátko pred odovzdávaním cien.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

- Najčítanejšie -