Presunúť na hlavný obsah

Šaty Sloveniek, ktoré si obliekli ako hostia na svadbu: Mária Bartalos bodovala v červenej, Tereza Bizíková ako víla

Slovenské celebrity

Obdržali ste pozvánku na svadbu ako hosť? Začína sa dilema, čo si obliecť na seba. Inšpirujte sa výberom stylingov známych Sloveniek, ktoré nedávno absolvovali svadbu.

Svadba patrí k najkrajším okamihom v živote mnohých z nás a napriek tomu, že pozornosť je v tomto prípade zaslúžene na novomanželoch, ako hostia by ste mali dodržiavať istý dress code. Ten majú svadobčania predpísaný zvyčajne na pozvánke, môže sa stať, že si niektorí z budúcich manželov špecifikujú aj presnú farbu alebo štýl, prispôsobený tomu, v akom duchu sa svadba ponesie. 

Vo všeobecnosti však platí, že by ste nemali mať ako hosť na sebe čiernu a bielu. No a o tom, že najlepšie si človek vytvorí predstavu na základe konkrétnych inšpirácií, sme sa neraz presvedčili. Môžete tak urobiť pri pohľade na tieto Slovenky, ktoré sa nedávno zúčastnili svadby práve v pozícii hostí.  

Prečítajte si: Vždy vkusná a zladená: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje stylingy predovšetkým na týchto detailoch

Tereza Bizíková

Modelka Tereza Bizíková svadbovala v nebesky modrých šatách, v ktorých pôsobila veľmi nežne ako víla. K asymetrickým šatám na ramienka plavovláska prispôsobila aj jemnú vizáž a vlasy, pričom prednú ofinu si nechala po bokoch a podčiarkla tak svoju ženskosť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Bizíková (@bizikova_tereza),

Mária Bartalos

Herečka Mária Bartalos so svojím manželom Adriánom prijali pozvanie na svadbu známej speváčky Veroniky Strapkovej, ktorá sa niesla v romantickom duchu ako z filmu. Mary zvolila jednoduché červené šaty, ktoré nechali vyniknúť jej osobnosť a charizmu. Zladila sa tiež so svojím manželom, ktorý mal motýlik v rovnakom odtieni. Veľmi im to pristalo, čo poviete?

Lucia Slaninková

Bývalá misska Lucia Slaninková so svojím partnerom ako hostia na letnej párty, čomu prispôsobili aj výber oblečenia. Lucia siahla po bodkovaných šatách, rovnako červených ako Mária. Bodky tento rok zaznamenali veľký návrat, čím u nás vyvolali doslova nostalgické pocity. Tento retro trend totiž nosili aj naše mamy a z generácie na generáciu, zdá sa, vždy móda ožije.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Slaninkova (@slanchita),

Neprehliadnite: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom

Veronika Vágnerová

Bývalá kráľovná krásy Veronika Vágnerová zvolila na svadbu ako hosť dlhú tyrkysovú róbu s vysokým rozparkom. Tmavovláske ako je ona tento odtieň veľmi pristal a strih šiat nechal zvýrazniť do popredia jej sexepíl. Páči sa nám, že naše Slovenky sa neboja farieb a nikdy nepodcenia výber stylingu na akúkoľvek udalosť, obzvlášť, ak ide o šaty. Máme to jednoducho v krvi.

- Najčítanejšie -