Presunúť na hlavný obsah

Čo na seba počas horúčav? Cibulková po pôrode veľmi chic, wow Zora Czoborová žiarila po boku manžela v týchto šatách

Slovenské celebrity

V šatníku známych osobností sme opäť raz objavili skvelé kúsky, ktorými sa môžete počas leta inšpirovať. Kto všetko nás zaujal naposledy a ako im to pristalo?

Dominika Navara Cibulková

Bývalá tenisová reprezentantka Dominika Navara Cibulková nedávno porodila, čo sa odrazilo aj na jej rozžiarenom vzhľade. Dominika si vyrazila s rodinkou do Prahy, kde v mestskom štýle typickom pre jej šatník, žiarila ako čerstvá mamička. Biele šaty s pastelovou tunikou boli príjemnou voľbou a rovnako tak aj svieži zostrih. Tento styling jej naozaj vyšiel, čo poviete?

Inšpirujte sa tiež: Letné outfity Sloveniek: Simona Brnová sa radí medzi najlepšie oblečené, šaty Daniely Hantuchovej si zamilujete

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Natália Glosíková

Profesionálna tanečnica Natália Glosíková zvolila počas letného večera na dovolenke v Chorvátsku zavinovacie šaty s riasením v levanduľovej farbe. Pastelový odtieň nechal vyniknúť jej bronzovú pokožku a krásne štíhle nohy, ktorými sa tanečnica môže len a len pýšiť. Všimnite si detail v podobe výberu sandálikov na šnurovanie okolo nohy. Také elegantné, také ženské! Krásne!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa (@nataliaglosikova),

Zora Czoborová

Jedna z najznámejších fitnesiek všetkých dôb Zora Czoborová miluje farby a to sa odráža aj na jej stylingoch. V žiarivých oranžových šatách si dopriala so svojím manželom romantickú prechádzku pri západe slnka. Napriek tomu, že to vyzerá ako niekde v prímorskom letovisku, je to na nábreží Dunaja v našom hlavnom meste. Dôkaz, že aj u nás na Slovensku je krásne a môžete sa naladiť na dovolenkový mód.

Neprehliadnite: Z dcéry Karin Haydu rastie krásna žena. Mladá Vanesa akoby jej z oka vypadla

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa pohybzenakrasazdravie (@zoraczoborova),

Andrea Verešová

O tom, že aj v nohaviciach sa dá vyzerať sexi vás presvedčí tento raz modelka Andrea Verešová. Na večerné potulky chorvátskymi mestečkami zvolila rifle s vysokým pásom, ktoré vyvážila vysokými sandálmi a bielym obtiahnutým topom s preveseným sakom okolo ramien. V jednoduchosti je krása, čo poviete?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe