Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Karin Haydu rastie krásna žena. Mladá Vanesa akoby jej z oka vypadla

Slovenské celebrity

Karin Haydu už od svojich kariérnych začiatkov patrila k najkrajším ženám slovenského šoubiznisu. Jej povestnú krásu zdedila aj jediná dcéra Vanesa, ktorá vyzerá, akoby jej z oka vypadla.

Moderátorka Karin Haydu svoju jedinú dcéru ukázala ešte v časoch, keď bola batoľaťom. Rozkošná Vanesa vtedy spolu s mamou pózovala pre rôzne magazíny a ako 3-ročná dokonca vystúpila v televíznej reklame na mobilného operátora. Vtedy si kučeravého anjelika zamilovalo celé Slovensko a nepochybne si už vtedy každý všimol podobu so slávnou mamou. Vanesa totiž vyzerá naozaj, akoby mame z oka vypadla. Túto skutočnosť si všimla aj samotná Karin, ktorá porovnala fotky z detstva. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karin Haydu official (@karinhaydu),

Prečítajte si: Odkedy som mamou, môj život sa zásadne zmenil: Topmodelka Martina Krnáč Valková otvorene o príchode detí

Rozkošná Vanesa má už dnes 16 rokov a je jasné, že podobu s mamou nezaprie - tak isto ako z jej mamy, je aj z nej veľká kráska. Po moderátorke zdedila plné pery a nádherné husté vlasy, no do šoubiznisového sveta ju Karin príliš púšťať nechce. „Ponuky na modeling dostávala už ako 12-ročná. Nerada by som ju púšťala do sveta v tak mladom veku. Má skúsenosti z reklamy, seriálov aj filmu. Fotenie ju baví. Uvidíme, akým smerom sa bude uberať,'' priznala dávnejšie pre Feminity a zdá sa, že Vanesa sa ozaj do tejto sféry príliš nehrnie. 

Nemožno však pochybovať o tom, že potenciál na to by rozhodne mala - či už v herectve alebo modelingu. Aj keď sa nedávno objavila v ďalšom známom slovenskom seriáli, herectvo považuje len za svoj koníček, tak, ako aj spev, hranie na klavíri, či gymnastiku. Okrem toho sa v týchto dňoch venuje najmä svojmu priateľovi, ktorého stihla predstaviť už aj mamine. Každopádne nech sa Vanesa vyberie akýmkoľvek smerom, je jasné, že ak po svojej mame zdedila viac, než len krásu, má obrovskú šancu uspieť. 

Neprehliadnite: Zázračná víla s krásnym úsmevom a dobrým srdiečkom. Neuveríte, ako vyrástla dcéra Márie Čírovej

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vanesa Antovská (@_vanesaantovska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vanesa Antovská (@_vanesaantovska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vanesa Antovská (@_vanesaantovska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She had magic in her eyes even the stars envied

Príspevok, ktorý zdieľa Vanesa Antovská (@_vanesaantovska),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Vanesa Antovská (@_vanesaantovska),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe