Presunúť na hlavný obsah

Tieto tváre si zapamätajte: Toto sú nové hviezdy slovenského šoubiznisu

Slovenské celebrity

Sú mladí, krásni a populárni. Mladých tvárí, ktoré si na Slovensku pomaly vydobýjajú meno, je čoraz viac. Pozrite si tých, ktoré majú vo svete šoubiznisu nepochybne miesto.

Janka Slačková

Krásna Janka patrí k multifunkčným ženám - už roky sa venuje tancu a vďaka svojej krásnej tvári aj modelingu. Paradoxne ju však najviac preslávila práca, šikovná brunetka totiž vyštudovala žurnalistiku a momentálne je zamestnaná ako redaktorka v televízii, ale poznáte ju aj ako tanečnicu. Keď do toho pridáme fakt, že Janka je populárna aj na sociálnych sieťach, je nad slnko jasné, že o nej budeme ešte veľa počuť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa jankasla (@jankasla),

Neprehliadnite: Naše celebrity už oddychujú na dovolenkách. Kam sa vybrali sestry Nízlové či oslávenkyňa Jasmina Alagič Vrbovská?

Naty Kerny

Známa influencerka sa dostala do povedomia ešte pred niekoľkými rokmi najmä vďaka svojmu priateľovi raperovi. Za ten čas však verejnosti dokázala, že je viac než len partnerkou vplyvného muža - objavila sa v niekoľkých módnych kampaniach, pôsobí ako manažérka v agentúre a v neposlednom rade inšpiruje ľudí ohľadom zdravého životného štýlu či módy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Naty (@natykerny),

Bibi Baltovič

Zaujímavá slovenská modelka vyniká najmä svojou prirodzenou krásou. Už vyše dva roky tvorí pár so sympatickým modelom a bývalým členom prezidentskej stráže, Adamom Bárdym. Nie nadarmo sú považovaní za jeden z najkrajších párov na Slovensku a ktovie - o pár rokov ich možno budú poznať všetci v našej krajine.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bibiána Baltovičová (@bibibaltovic),

Prečítajte si: Letné outfity Sloveniek: Simona Brnová sa radí medzi najlepšie oblečené, šaty Daniely Hantuchovej si zamilujete

Ronie

Exoticky pôsobiaca speváčka funguje na slovenskej hudobnej scéne už niekoľko rokov. Aj keď jej pesničky zožali úspech, stále je mnoho ľudí, ktorí o Ronie ešte nepočuli. Veríme, že sa to už za krátku dobu zmení, nakoľko na svojej hudbe neustále pracuje a nič nie je dlžná ani sociálnym sieťam, na ktoré pravidelne zverejňuje svoje covery, zaujímavé postrehy zo života a zároveň si tak získava čoraz väčšiu popularitu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja sa naozaj rada veeeelmi rada smejem

Príspevok, ktorý zdieľa (@ronieofficial),

Ema Muller

Dcéra moderátorky Soni Mullerovej a speváka Richarda Mullera mala o čosi väčší náskok a stála sa známejšou aj vďaka menu, no nemožno pochybovať o tom, že jej to právom patrí. Ema ukončila vysokoškolské štúdium v Paríži, kde momentálne aj pôsobí. V poslednej dobe sa venuje najmä svojim podcastom, ktoré majú mimoriadny úspech, a tak možno povedať, že určite po nej nezdedila len jej krásu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merci life.

Príspevok, ktorý zdieľa ema m. (@emamuller),

- Najčítanejšie -