Presunúť na hlavný obsah

Slovenské celebrity, ktoré podčiarkli svoju krásu. Ktoré slávne ženy sa netaja tým, že si ku kráse dopomohli?

Slovenské celebrity

V dnešnej dobe mnoho žien využíva pomoc estetických lekárov. Tí dokážu podčiarknuť prirodzenú krásu a občas aj žene prinavrátiť mladosť.

Veronika Vágnerová

Úspešná misska svojím exotickým vzhľadom pripomína jednu z najkrajších žien sveta Emily Ratajkowski. Krásna Slovenka sa o seba príkladne stará a okrem toho, že sa pravidelne venuje športu, absolvovala procedúru zvanú Beautifikácia. Tá má na starosti zvýrazniť niekoľko čŕt ženy - Veronika podstúpila tekutú rhinoplastiku (nechirurgickú korekciu nosa) a korekciu pier. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Veronika Vágnerová (@veronika.vagnerova),

Prečítajte si aj: Naše celebrity už oddychujú na dovolenkách. Kam sa vybrali sestry Nízlové či oslávenkyňa Jasmina Alagič Vrbovská?

Mária Zelinová

Známa moderátorka sa netají tým, že nedávno postúpila procedúru zvanú plazmolifting. Pomocou nej sa aplikuje plazma do tváre pacienta, čo rieši akné, menšie vrásky, ale aj iné príznaky starnutia. „Som strašný bojko, čo sa týka týchto vecí, ale vždy sa presvedčím, že sa nie je čoho báť,'' vyjadrila sa na margo zákroku, ktorý hydratoval pleť, Mária.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@mariazelinova),

Dominika Mirgová

Len pred pár dňami slovenská speváčka priznala, že si ľahla pod chirurgický nôž. Dôvodom bola jej nespokojnosť. „Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie. Áno, mám upravené prsia, už skoro deväť mesiacov. Išlo o to, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne,'' priznala sa Dominika a dodala, že s prácou chirurga je spokojná nadmieru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial),

Jasmina Alagič Vrbovská

O známej moderátorke sa toho čo sa týka rôznych vylepšení popísalo už naozaj veľa. Ako však samotná Jasmina priznala, nikdy si neľahla pod nôž. Zároveň sa však netají tým, že pravidelne podstupuje korekciu pier pomocou výplní. Ide jej v prvom rade o to, aby sa vo svojom tele cítila dobre, a tak ide o často badateľné zákroky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Dominika Grecová

Aj víťazka Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová má za sebou drobné kozmetické úpravy. Hoci má Dominika od prírody plné pery, rozhodla sa pre ich hydratáciu a následne miernu výplň. Tá jej perám dodala ''šťavnatosť'' a málokto by tipoval, že má za sebou nejaký estetický zákrok. Sympatická blondína je jednoducho príkladom, ako sa to robí!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@dominikagrec),

Mohlo by vás zaujímať: Stylingy Sloveniek za uplynulé dni: Dara Rolins siahla v lete po čižmách, Emma Drobná zmenila imidž

Simona Leskovská

Známa športová moderátorka a modelka taktiež pravidelne navštevuje estetické kliniky. Dôvodom je plazmolifting - výplň, vďaka ktorej si udržiava hladkú pleť a zároveň výplne, ktoré maskujú výrazné kruhy pod očami. Simona si tak svoju krásu udržiava odstránením drobných nedostatkov - a presne tak, by to aj malo byť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Simi(@simonaleskovska),

- Najčítanejšie -