Presunúť na hlavný obsah

Naše celebrity už oddychujú na dovolenkách. Kam sa vybrali sestry Nízlové či oslávenkyňa Jasmina Alagič Vrbovská?

Slovenské celebrity

Leto je už v plnom prúde. Oddych si už dopriali viaceré známe české a slovenské celebrity, ktoré sa vybrali do obľúbených destinácií.

Alexandra Orviská

Známa jojkárska moderátorka Alexandra Orviská sa ešte začiatkom roka vybrala do New Yorku a na Kostariku. Napriek tomu však hneď, ako to bolo možné, cestovala so svojou dcérou Viktóriou do Chorvátska. Baby si spolu užili dlhší víkend a my nepochybujeme o tom, že Saša pri tejto dovolenke neskončí. Svoj cestovateľský gén jednoducho nezaprie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Prečítajte si: Lob a bob patria medzi najobľúbenejšie účesy. Tieto Slovenky ich nosia najlepšie!

Daniela a Veronika Nízlové

Krátko po pôrode Lindy sa Daniela vybrala za svojím partnerom, futbalistom Stanislavom Lobotkom. Karanténu síce trávili v Neapole v luxusnom dome s bazénom, no napriek tomu im chýbala spoločnosť najbližších. Nečudo tak, že sa Veronika rozhodla priletieť za sestrou hneď, ako to bolo možné. Sesterské duo sa však nekúpe len pri bazéne - nedávno navštívili napríklad aj s polročnou Lindou archeologickú lokalitu Pompeje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa vebi (@veronikatwiins),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaNizlova (@danielatwiins),

Patrície Pagáčová

Porotkyňa SuperStar Patrície Pagáčová sa hneď po pracovných povinnostiach vybrala za oddychom. Spolu so svojím manželom a so svojimi dvoma psíkmi nasadli do auta a vybrali sa do Chorvátska. Napriek tomu, že je táto krajina pre Čechov a Slovákov známa, speváčka si ju zamilovala. „Toto miesto ma úplne dostalo a úprimne neviem, či som si niekedy zacvičila jogu s krajším výhľadom,'' napísala k fotografii so západom slnka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova),

Jasmina Alagič a Patrik ''Rytmus'' Vrbovský 

Známa dvojica si taktiež na svoju prvú spoločnú rodinnú dovolenku zvolila Chorvátsko. Nejde o náhodnú destináciu, nakoľko samotná Jasmina prezradila, že práve v tejto krajine sa nachádza jedno z jej najobľúbenejších miest - Opatija. Práve tam sa jej postaral jej manžel Rytmus o nezabudnuteľné narodeniny. „Mám tu celú moju rodinu pokope, niečo najnádhernejšie, čo život môže dopriať,'' napísala k fotke moderátorka a dodala, že tieto narodeniny boli pre ňu najkrajšími v živote.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Neprehliadnite: Stylingy Sloveniek za uplynulé dni: Dara Rolins siahla v lete po čižmách, Emma Drobná zmenila imidž

Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková

Najznámejšie supermodelky Michaela Kocianová a Denisa Dvořáková z agentúry Elite, ktorých mená sa pravidelne skloňujú v slovenskom a českom šoubiznisovom svete, sú v súkromí veľmi dobrými priateľkami. Nečudo, že sa tak vybrali aj na spoločnú dovolenku. Poputovali do Chorvátska, kde si momentálne užívajú slnečné dni v súkromí a miestnu prímorskú atmosféru. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Denisa Dvořáková (@denisadvorakova),

- Najčítanejšie -