Presunúť na hlavný obsah

Pätica finalistov SuperStar: Z obyčajných tvárí sú dnes hviezdy, pozrite, ako sa zmenil ich imidž po vstupe do súťaže!

Zahraničné celebrity

Dobrý make-up, účes a hlavne oblečenie. A zrazu sa z nenápadných ľudí stávajú hviezdy.

Ďalší ročník Česko-Slovenskej Superstar sa blíži do finále. Kto sa stane novou hudobnou hviezdou sa dozvieme už dnes večer. Účastníci tohto ročníka si však počas jednotlivých kôl prešli skutočne veľkými zmenami. Na začiatku by ich podľa vzhľadu len málokto tipoval na hudobné hviezdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SuperStar (@superstarcs),

Diana Kovaľová

Veľký talent a jeden z favoritov tohto ročníka. Len 15-ročná Diana Kovaľová pôsobí na prvý pohľad veľmi nenápadným dojmom, no sila jej hlasu je neprehliadnuteľná. A vďaka stylistom i jej vzhľad. Diana vystupuje v sexi lookoch, ktoré jej dodávajú potrebný sexepíl a možno i vďaka tomu sa je podarilo zabodovať u divákov. Talentovaná blondína má skutočne čo ponúknúť, ak sa bude držať módneho smeru ako doteraz a čo to odpozoruje od profesionálov, môže skutočne zamútiť vody šoubiznisu. 

Neprehiadnite: Exkluzívny rozhovor: Lena Perminova prezradila svoje beauty tajomstvá, takto sa udržíte v skvelej forme aj ako mama

Barbora Piešová

Ak si niekto z tohtoročnej SuperStar prešiel skutočne veľkou zmenou, tak je to práve Barbora Piešová. Spôčiatku pôsobila veľmi nesmelo, no z kola na kolo sa z nej stávala hviezda. I ona je ukážkovým príkladom toho, ako veľmi môže človek zmeniť šikovnosť make-up artistov a stylistov. V jej prípade to platí hneď niekoľkonásobne. Zatiaľ, čo v súkromí preferuje "chlapčenský" štýl, na pódiu doteraz bodovala ako skutočná diva a práve jej stylingy výrazne podporujú aj jej hlas a dodávajú jej iskru, vďaka čomu sa je podarilo prebojovať až do veľkého finále. 

Prečítatje si: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

Dominika Lukešová

Ďalšie hanblivé dievčatko z kastingov, ktoré sa pred kamerou mení na ženu. Aj tretia ženská účastníčka superfinále Dominika je dôkazom, ako veľmi záleží na imidži. Samozrejme, talent je najpodstatnejší, ale so správnym imidžom a tímom po svojom boku, sa z nevýrazného dievčaťa v priebehu minút môže stať diva, ktorá ohromí každého. A to je prípadom mladej Dominiky. 

Zmena aj u chlapcov

Aj poslední dvaja účastnici nedeľného superfinále Martin a Giovanni si prešli zmenami. I keď v ich prípadoch nie tak výraznými, čo to je tam vypozorovateľné. Takže v podstate je úplne jedno, či ste muž či žena. Okrem talentu je dobré mať štýl, vďaka ktorému ste viac zapamätateľný. 

Mohlo by vás zaujímať: Spoznávate na fotografii známu celebritu? V 70-tke popiera zákony prírody, vyzerá rovnako ako pred 40 rokmi

- Najčítanejšie -