Presunúť na hlavný obsah

Vlasový chameleón Jasmina Alagič Vrbovská: Pred rokmi by ste ju asi nespoznali

Slovenské celebrity

Jasmina rada experimentuje a pomerne často. Viete, ako vyzerala na začiatku kariéry?

Je krásna a prirodzená. Na nič sa nehrá, všetko povie priamo. Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská si získala sympatie práve kvôli nespútanej povahe. Asi o nikom inom sa posledný rok tak nehovorilo, ako práve o tejto moderátorke, modelke, mamičke a manželke rapera Rytmusa. Za ten čas dokonca stihla Jasmina rozprávkovú svadbu i porodiť vytúženého synčeka Sanela. A i napriek tomu, že bulvár a zvedavcov má neustále za chrbtom, veľkú hlavu si z toho nerobí. Naopak, stále zostáva presne taká, aká bola v čase, keď v mediálnom svete len začínala.

Prečítajte si: Bývalá Miss Magdaléna Šebestová sa leta nevie dočkať: Kde na Slovensku ho bude tráviť s dcérkou Ninkou?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

 

Teda, ak prihliadame na povahové vlastnosti. Čo sa týka vzhľadu, ten sa za krátky čas pôsobenia v šoubiznise výrazne mení. A to vo veľmi krátkych časových intervaloch. Vlasy sú pre mladú mamičku veľmi dôležité. Na Instagrame sa priznala aj s tým, že počas kojenia ju potrápilo to, čo mnohé matky - vypadávanie vlasov. Možno preto sa sústreďuje na ich úpravu najviac. "Nie každý deň chodím namaľovaná, ale vlasy skrátka ľúbim mať pekné. Ja viem pre niekoho taká blbosť a niekomu to robí radosť," priznala sa fanúšikom. Momentálne je jej hriva opäť o niečo svetlejšia a kratšia. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalá figúra Romany Škamlovej: V kondícii sa udržiava vďaka aktivitám, ktoré má ako zábavu

Známa moderátorka nemá problém povedať priamo, čo si myslí a jej Instagram je plný úprimných a bežných fotografií. Nerobí si hlavu z toho, že jej mnohí "nakladajú" za to, ako často a vždy radikálne mení vzhľad a tak sa teda nemôže čudovať, že ju trápi problém s vlasmi. Známa moderátorka a mamička sa netají tým, že chce jednoducho pôsobiť za každých okolností krásne. A  aj jej imidž sa od začiatku kariéry zmenil. Veď povedali by ste, že toto je ona?

Neprehliadnite: Soňa Skoncová prezradila, ako si zariaďuje nové bývanie: Navrhnutý interiér je skutočným dizajnérskym skvostom

Potrpí si

Svoje vlasy už dlhoročne zveruje Jasmina výhradne do rúk kaderníka Jána Molnára, ktorý je zároveň jej dobrým priateľom. Práve on stojí za všetkými vlasovými premenami mladej mamičky. Či už to je zmena dĺžok, aleb prechod od svetlej k tmavej a naopak. Ján dokáže vždy odhadnúť, čo sa Jasmine bude hodiť, či už ide o sýtu hnedú farbu alebo svetlejšie odtiene. Rovnako tak vďaka týmto premenám môžu ženy vidieť, že i s brunetky môže byť blondína, ak sa ide na to správnou cestou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jan Molnar (@janmolnarofficial),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jan Molnar (@janmolnarofficial),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jan Molnar (@janmolnarofficial),

- Najčítanejšie -