Presunúť na hlavný obsah

Jarné outfity Sloveniek: Dara Rolins si obľúbila trend sezóny, tehuľka Dominika Cibulková zaujala výberom šiat

Slovenské celebrity

Každá má veľmi osobitý vkus, no i tak sa v ich lookoch nájdu spoločné prvky.

Ivana Gáborik

Bývalá tanečnica, čoskoro budúca mamička Ivana Gáborík miluje hravé stylingy a nevzdáva sa ich ani v pokročilom štádiu tehotenstva. Dievčenský look doplnený o jeden trendy prvok - v tomto prípade klobúk, pôsobí veľmi sviežo a je potvrdením toho, o čom sa píše neustále. Nemusíte mať šatník plný vecí, úplne postači zopár, veľmi účelných.

Dara Rolins

Popová diva Dara Rolins preferuje športovejšiu módu a rovnako ako Ivana sa pri stylovaní sústreďuje na to, aby jej look mal jeden výraznejší kúsok, a to napríklad v tomto prípade batikovanú mikinu. Práve batikované vzory sú veľkým hitom sezóny a to práve Dara veľmi dobre vie. 

Prečítajte si: Zamilovali sa do seba a my do nich. Toto sú aktuálne najkrajšie česko-slovenské páry šoubiznisu

Dominika Navara Cibulková

Ďalšia celebritná tehuľka, bývalá športovkyňa Dominika Navara Cibulková sa už čoskoro stane po prvýkrát mamičkou. A aj ona, napriek tomu, že pôrod je už na spadnutie, nedá dopustiť na módne trendy. Saténové šaty v zelenej farbe Dominke dokonalo sedia a sú veľmi vhodné aj pre tehotné ženy. Pôsobia veľmi jednoducho, ale práve v kombinácii s klobúkom a okuliarmi povýšia celý look na trendovejšiu úroveň.

Mohlo by vás zaujímať: Top 3 cviky podľa známych Sloveniek pre rok 2020: Vytvarujte si aj vy telo snov!

Naty Kerny

Influencerka Naty Kerny vyznáva veľmi jednoduché, čisté looky, ktoré sú však zaujímavé. Táto kombinácia je veľmi trendy záležitosťou, má nádych pánskeho looku, čo dokonalo kontratuje s jemným vzhľadom sympatickej influencerky. Práve takto by ste mali skladať svoje stylingy aj vy.

Karolína Chomisteková

Aj Karolína Chomisteková ovláda módne trendy na jednotku. Kožený trenchcoat patrí presne medzi tie, ktoré rozhodne stoja túto sezónu za pozornosť. I keď nejde o nič nové, stále málo Sloveniek je ochotný zariskovať týmto kúskom. Ale rozhodne by sa mali inšpirovať práve od Karolíny.

Neprehliadnite: Večerné rituály Magdalény Šebestovej, ako sa starať o svoje telo a pleť: Na čo nedá kráska dopustiť?

Soňa Skoncová

Soňa Skoncová žije módou a svedčia o tom i jej módne kreácie. Rada spája jednoduché kúsky s tými výraznejšími, čo sa jej zakaždým vyplatí. A rovnako, ako Naty, Karolína či Ivana, stavia letné stylingy na jemnejších, no výráznych prvkoch. Touto cestou by ste sa mali rozhodne vydať túto sezónu aj vy. 

Ktorý look sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 880 ľudí

- Najčítanejšie -