Presunúť na hlavný obsah

Nezmenili sa ani po 10-tich rokoch: Marianna Ďurianová, Mária Čírová a iné hviezdy popierajú zákony prírody

Slovenské celebrity

V brandži bodujú už niekoľko rokov. A stále pôsobia skoro rovnako, ako pred dekádou.

Mária Čírová

Mária Čírová sa do povedomia širšej verejnosti dostala v roku 2008 vďaka výhre v speváckej súťaži. Dnes, po viac ako 13 rokoch v brandži je stále rovnaká, ako na začiatku. Nežné, éterické stvorenie, ktoré sa za poslednú dekádu zmenilo skutočne len minimálne. Sympatická blondína pôsobí stále ako tínedžerka a to napriek tomu, že čoskoro z nej bude trojnásobná mamička. 

Mohlo by vás zaujímať: Plavky podľa našich Sloveniek: Twiinsky stavili na strih, ktorý ženám lichotí, Dara Rolins vás presvedčí na zmenu

Soňa Skoncová

Ďalšia známa tvár šoubiznisu, ktorá sa výrazne nemení. Soňa Skoncová mala 21 rokov, keď zabodovala v súťaži Miss Slovensko. Známa bruneta sa umiestnila na druhom mieste a otvorilo jej to brány nielen do sveta modelingu. Dnes je zo Soni úspešná podnikateľka s vlastnou značkou, no tiež aj moderátorka. Má 33 rokov, stále po boku snúbenca od základnej školy a čo je dôležité, rovnaký vzhľad, ako pred 12-nástimi rokmi. 

Ivana Gáborík Surovcová

Každý, kto pred rokmi sledoval zábavnú šou s tancujúcimi celebritami, musí poznať aj sympatickú tanečnicu Ivanu Surovcovú, dnes už Gáboríkovú. Ivana zapôsobila svojim dokonalým vzhľadom a okamžite sa z nej stále celebrita, ktorá bola často označovaná za najsexi. Dnes tomu nie je inak. Ivana pôsobí rovnako dievčensky a sexi ako pred dekádou. A na šarme jej neubralo ani tehotenstvo. Čerstvá mamička vyzerá tiež, ako by zastavila čas. 

Prečítajte si: Fitness rutina Alžbety Ferencovej: Talentovaná umelkyňa stavia cvičenie na jednom základnom pravidle

Veronika Vágner

Schopnosť zastaviť čas má zrejme aj Veronika Vágner. 33-ročná rodáčka z Komárna je tiež známa zo súťaže krásy, ktorú v roku 2007 vyhrala. Úspešná modelka stihla vyštudovať i právo a udržať si mladistvý vzhľad. Rovnako, ako Ivana či Soňa Skoncová, ani ona sa takmer vôbec za tak dlhú dobu nezmenila. 

Marianna Ďurianová

Moderátorská hviezda Marianna Ďurianová bola svojho času najznámejšou blondínou v šoubiznise. Prirodzený vzhľad jej zaručil pozornosť mužov. No počase sa stiahla z verejného života, do ktorého sa pomaly, ale isto opäť vracia. A prekvapivý je i jej vzhľad. Marianna má 43 rokov, no stále pôsobí veľmi mladistvo a presne tak, ako v čase svojej najväčšej slávy. 

Neprehliadnite: Cestovanie s deťmi je jej vášňou: Baša Števulová vám ukáže, že sa dá do dvoch hodín zbaliť a vyraziť po Slovensku

- Najčítanejšie -